37 sene boyunca garajda kilitli kaldı! Bu BMW'den yalnızca 453 adet üretildi

Sahipleri tarafından terk edilmiş otomobiller oldukça ilgi çekiyor. Evlerin garajlarından kaderine terk edilmiş binlerce lüks araç ortaya çıktı. Bu arabaların bazıları ise meraklıları tarafından yeniden gün ışığına çıkarılıyor. Tamir edilen bu araçlar, tekrardan yollara dönüyor. Bavyeralı otomotiv devi BMW ise yıllar sınırlı sayıda ürettiği otomobil görenleri şaşkına uğrattı. BMW'nin ürettiği kült otomobillerden biri olan M1, İtalya'da bir garajda bulundu. Garajda unutulmuş ve oldukça değerli, eski bir BMW sosyal medyaya damgasını vurdu. Şimdi o otomobili sizlere göstereceğiz. Aynı zamanda Dubai'de bir kenarda unutulmuş yada çürümeye terkedilmiş Rolls-Royce, Bentley, Ferrari ve Porsche gibi markaları görmek artık sıradan bir olay.

Herhangi bir sorundan veya başka bir nedenden dolayı garajda kaderine terk edilmiş arabalar yer alıyor. Bu arabaların bazıları ise meraklıları tarafından yeniden gün ışığına çıkarılıyor. Tamir edilen bu araçlar, tekrardan yollara dönüyor. BMW'nin ürettiği kült otomobillerden biri olan M1, İtalya'da bir garajda bulundu.

Carscoops sitesinde yer alan bilgilere göre, araç 1982 yılından beri kullanılmamış. Öyle ki, 1980 yılından kalma orijinal lastikler hala üzerinde.

Sadece 7 bin 392 kilometre yol yapmış olan bu M1'in motorunun hala çalıştığı belirtiliyor.

BMW M1 sadece 453 adet üretilmişti.

Kaputunun altında 6.0 litrelik 6 silindirli motor görev yapıyor.

DİĞER GALERİLER