Uraz Kaygılaroğlu'nun sevgilisi bakın kim çıktı! İşte Sefirin Kızı'nın Gediz'i ve gerçek hayattaki aşkı...

Sefirin Kızı dizisi ile son günlerde adını sıkça duyduğumuz oyuncu Uraz Kaygılaroğlu, Melis İşiten ile 2014 yılında dünyaevine girdi. Ada adında bir kızları olan çift, 2019 yılında sürpriz bir kararla ayrıldı. Ardından pek çok isimle adı anılan Uraz Kaygılaroğlu, sevgilisiyle tatilde yakalandı. Denizden çıkan sevgilisini şezlongta bekleyen Kaygılaroğlu meraklı bakışlara aldırmadan onu defalarca öptü. Bu görüntülerin ardından herkes Uraz Kaygılaroğlu'nun sevgilisinin kim olduğu merak ediyor. İşte Sefirin Kızı'nın Gediz'i Uraz Kaygılaroğlu'nun sevgilisi Cemre Ebüzziya...

Geçen yıl Melis İşiten'le evliliğini bitiren Uraz Kaygılaroğlu, eski eşi, kızının annesiyle arkadaş kalma kararının ardından Aslı Enver ile anıldı. Fakat bu flörtleşmenin ilişkiye dönmediği konuşuldu. Şimdilerde ise Kaygılaroğlu, yeni bir aşka yelken açtı.

Uraz Kaygılaroğlu, yeni sevgilisi ile birlikte ilk kez görüntülendi. Plajın kafe bölümünde tavla oynayan ikiliden Uraz Kaygılaroğlu, sevgilisinin her zar atışında elini öperek iltifatlar yağdırdı. Akşamüstü denize giren sevgilisini şezlongda bekleyen 33 yaşındaki oyuncu, ilerleyen dakikalarda meraklı bakışlara aldırmadan sevgilisini defalarca öptü.

Bu görüntülerin ardından herkes Uraz Kaygılaroğlu'nun sevgilisini merak ediyor. Genç kadının kim olduğu ortaya çıktı. İşte başta Uraz Kaygılaroğlu olmak üzere ünlülerin eşleri ve sevgililer.

YALÇIN HAFIZOĞLU VE SEVGİLİSİ GÜLİZ ERKUT

DİĞER GALERİLER