Bugünkü
Takvim

Tuba Büyüküstün bildiğiniz gibi değil! Sefirin Kızı'nda Engin Akyürek'in yeni partneri Tuba Büyüküstün'ü böyle gören yok

Sefirin Kızı'nda Neslihan Atagül'ün ayrılığının ardından koltuğuna Tuba Büyüküstün oturuyor... Başrollerini Engin Akyürek ve Neslihan Atagül'ün üstlendiği Sefirin Kızı dizisinde flaş bir değişiklik yaşandı. Neslihan Atagül hastalığı nedeniyle diziye devam edemeyince yollar ayrıldı ve yerine Tuba Büyüküstün getirildi. Daha önce de Engin Akyürek'le birlikte rol alan Tuba Büyüküstün'ün neler yapacağı merak edilirken izleyiciler hakkında araştırmalar yapıyor. Tuba Büyüküstün hakkında araştırma yapanların en çok şaşırdığı şey çocukluk fotoğrafları oldu. Meğer Tuba Büyüküstün'ün ikizleri aynı annesiymiş. İşte başta Tuba Büyüküstünn olmak üzere ünlülerin çocukluk fotoğrafları.

Neslihan Atagül'ün Sefirin Kızı dizisinden ayrılmasının ardından yerini Tuba Büyüküstün dolduracak. Dünya çapında bir hayran kitlesi olan Tuba Büyüküstün'ün Sefirin Kızı macerası izleyici tarafından merak ediliyor.

Tuba Büyüküstün hakkında araştırma yapan izleyiciler çocukluk fotoğraflarını görünce şaştı kaldı. Hem doğal güzelliğini koruyan hem de kızlarına olan benzerliğiyle Tuba Büyüküstün'ün çocukluk fotoğrafları sizi de şaşırtacak. İşte başta Tuba Büyüküstün olmak üzere ünlülerin hiç görülmemiş çocukluk fotoğrafları.

MERVE DİZDAR

Merve Dizdar ve ablası...