Survivor 2020 yarışmacısı olan Emrah'ın oğlu Tayfun Erdoğan'dan yürek sızlatan itiraf!

Survivor 2020 16 Şubat'ta ünlüler-gönüllüler konseptiyle ekranlara geldi. Survivor 2020 yarışmacıları arasında bulunan şarkıcı Emrah'ın oğlu Tayfun Erdoğan, babasıyla ilgili itirafıyla yürek burktu. Survivor'ın ilk bölümünden bu yana sessiz tavırları ve oyunlardaki performansıyla dikkat çeken Tayfun Erdoğan'ın bu akşam yayınlanacak olan Survivor yeni bölüm tanıtımında, babası Emrah hakkında söyledikleri çok konuşuldu. "İstenmeyen çocuk" olarak büyüyen 29 yaşındaki Survivor yarışmacısı Tayfun, Emrah hakkında bakın neler söyledi...

Survivor 2020 yarışmacısı ve aynı zamanda şarkıcı Emrah'ın oğlu olan Tayfun Erdoğan, çocukluğu ve babası hakkında çok özel itiraflarda bulundu. Survivor yeni bölüm tanıtımında konuşmaları dikkat çeken Emrah'ın oğlu Tayfun, anlattıklarıyla yürek sızlattı.

Tv8 ekranlarında yayınlanan 'Survivor' bu akşam 6. bölümüyle ekranlara gelecek. Dominik'te kıyasıya rekabetin yaşanacağı yeni bölümde gönüllüler takımından Tayfun Erdoğan'ın çocukluğu ve babası Emrah hakkındaki itirafı herkesi şoke etti. Survivor 2020'nin en dikkat çeken yarışmacılarından biri şarkıcı Emrah'ın öz oğlu olan Tayfun Erdoğan oldu.

Survivor 2020 1. bölümden bu yana sessiz tavırları ve oyunlardaki performansıyla dikkat çeken Tayfun Erdoğan'ın bu akşam yayınlanacak olan Survivor yeni bölüm tanıtımında babası Emrah hakkında söyledikleri çok konuşuldu.

29 yaşındaki Tayfun Erdoğan babası Emrah ile ilk karşılaşmasını ve zorluk içinde geçen çocukluğu hakkında konuşan Tayfun, babasını ilk gördüğü anı anlattı.

TAYFUN ERDOĞAN KİMDİR?
"Çok zor bir çocukluk geçirdim. O kadar zor zamanlardı ki 7 yaşındaki yaşıtlarım oyun oynarken birinci sınıfa giderken ben hastanelerde DNA testleri için iğne oluyordum" diyen Tayfun, herkesi üzdü.

DİĞER GALERİLER