Bugünkü
Takvim

Songül Karlı açtıkça açıyor yine gitti kestirdi 'Eskiler hayranımız oldu yenilere merhaba' İç çamaşırsız pozları olay olan Songül Karlı...

Estetik operasyonları ve son dönemdeki bikinili fotoğraflarıyla magazin sayfalarını süsleyen 46 yaşındaki Songül Karlı, geçtiğimiz günlerde eski eşi Metin Yüncü tarafından dolandırıldığını ve Müge Anlı'ya çıkacağını açıklamıştı.'Ekmeğe muhtaç kaldım' sözleri hayli yankı bulan Songül Karlı kısa süre önce de ekranlara yeniden döneceğinin müjdesini vermişti. Sık sık estetik haberiyle gündem olan bir yandan da ekranlara geri dönüş hazırlığı yapan Songül Karlı geçtiğimiz günlerde bir imaj değişikliğine gittiğini duyurmuştu. Ancak Karlı'ya bu da yetmedi...

Songül Karlı'yı tutabilene aşk olsun. Eski eşi Metin Yüncü tarafından dolandırıldığı için evine haciz gelen ve çok zor günler geçiren Songül Karlı, ekranlara geri dönmek için çalışırken bir yandan da sosyal medya paylaşımlarıyla olay yaratıyor.

Geçtiğimiz günlerde imaj değişikliğine gittiğini söyleyen Songül Karlı sonrasında verdiği bornozlu pozlarla yine magazin gündeminin en üst sıralarına oturmuştu.

Karlı, pencere önünde verdiği pozları Instagram hesabında "Bütün çiçekleri kesebilirsin ama baharın gelmesini durduramazsın" notuyla paylaşmıştı.

Ancak anlaşılan o ki Songül Karlı imaj değişikliğine doymuyor.

Daha önce de saçlarının rengini açtırıp, kestirdiğini söyleyen ve bu kareyi paylaşan Songül Karlı'nın imajı hakkında ilginç yorumlar yapılmıştı.