Sezen Aksu'nun oğlu Mithat Can Özer ile aşk yaşayan Alina Boz çark etti: Çok küçüğüm...

Uzun süredir Sezen Aksu'nun oğlu Mithat Can Özer ile aşk yaşayan oyuncu Alina Boz önceki gün Akmerkez'de görüntülendi. Bir kız arkadaşıyla geldiği AVM'de mağazaları gezip alışveriş yapan ünlü oyuncu muhabirlerle sohbet etti. Boz'a "Hayatım boyunca evleneyim ve güzel bir ailem olsun istedim" açıklaması hatırlatılıp "Siz evlenmek istediğinizi söylediniz ancak Mithat Bey, 'Bu konularla alakam yok' dedi. Bu ilişkinizde kriz yarattı mı" diye soruldu. 21 yaşındaki Boz, verdiği cevapla adeta çark etti.

Sezen Aksu'nun oğlu Mithat Can Özer ile uzun bir süredir aşk yaşayan 21 yaşındaki oyuncu Alina Boz, evlilik hakkında ilişkilerinde kriz çıktığı yönündeki iddialara verdiği yanıtla çok konuşuldu.

Alina Boz, önceki gün Akmerkez'de görüntülendi. Bir kız arkadaşıyla alışveriş yapan Alina Boz, muhabirlerin sorularını yanıtladı.

Boz'a "Hayatım boyunca evleneyim ve güzel bir ailem olsun istedim" açıklaması hatırlatılıp "Siz evlenmek istediğinizi söylediniz ancak Mithat Bey, 'Bu konularla alakam yok' dedi.Bu ilişkinizde kriz yarattı mı" diye soruldu.

"ÇOK KÜÇÜĞÜM"

21 yaşındaki oyuncu, "Evlilik düşünecek yaşta değilim, çok küçüğüm. İlişkimiz de çok iyi gidiyor" diye yanıt verdi.

AHMET KURAL VE SEVGİLİSİ ÇAĞLA GİZEM ÇELİK

DİĞER GALERİLER