Bugünkü
Takvim

Şeyma Subaşı sevgilisiyle aşka geldi, yazdığı nota tepki yağdı! 'Daha 1 ayda kızından sonra...'

Şeyma Subaşı sevgilisiyle aşka geldi, yazdığı nota tepki yağdı! Şeyma Subaşı, yeni sevgilisi Mohammed Al Saloussi ile ilişkisinin birinci ayını kutladı. Subaşı, sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafı "Bir ayda tüm dünyadaki favori insanım oldun. Seni çok seviyorum, Melisa'dan sonraki ikinci her şeyim" notu ile yayınladı. Kısa sürede sosyal medya gündeminde hızla yayılan Şeyma Subaşı'nın Instagram paylaşımına, 'Bravo! Daha 1 ayda nasıl kızından sonra en önemli şey olabiliyor?' , 'Her sevgiliye de aynı şey söylenmez ki!' şeklinde tepkiler yağdı. Miami'de ev aldıktan sonra ülkeye dönmeyen Şeyma Subaşı, sevgilisi Mohammed Al Saloussi ile verdiği sarmaş dolaş pozlarıyla tepki çekmeye devam ederken, Mohammed Al Saloussi'nin kim olduğu da merak ediliyor.İşte Şeyma Subaşı'nın sevgilisi...

Şeyma Subaşı sevgilisiyle aşka geldi, yazdığı nota tepki yağdı! Mohammed Al Saloussi ile yeni aşka yelken açan Şeyma Subaşı, sevgilisi ile birlikte çekilen yeni pozlarını sosyal medya hesabından yayınladı.

"MELİSA'DAN SONRA İKİNCİ HER ŞEYİM"

Şeyma Subaşı gönderisini, "Bir ayda tüm dünyadaki favori insanım oldun. Seni çok seviyorum, Melisa'dan sonraki ikinci her şeyim" notu ile yayınladı.

Kısa sürede tepki çeken şeyma Subaşı'nın Instagram paylaşımına, 'Daha 1 ayda nasıl kızından sonra en önemli şey oldu?' şeklinde yorumlar yağdı.

Yeni bir aşka yelken açan Subaşı, Dominik, Karayipler ve Miami hattında günlerini geçiriyor. Sık sık paylaşım yapan Subaşı geçtiğimiz günlerde deniz kabuklu pozuyla tepki çekmişti.

Şeyma Subaşı'nın bu pozunu sosyal medya kullanıcıları yorum yağmuruna tutumuştu.