Serenay Aktaş'tan Açelya Topaloğlu ve Kenan Acar hakkında zehir zemberek açıklama!

Serenay Aktaş, geçtiğimiz ay Hakan Sabancı ile baş başa akşam yemeğinde görüntülenmişti. Yakın arkadaşı Açelya Topaloğlu ile eski sevgilisi Kenan Acar'ın aşk yaşamasını çabuk sindirdiği düşünülen Serenay Aktaş, geçtiğimiz gün Nişantaşı'nda AVM çıkışı objektiflere takıldı. En yakın arkadaşı ile eski sevgilisinin birlikte olması hakkında ilk kez konuşan Aktaş, zehir zemberek açıklamalarda bulundu.

SERENAY AKTAŞ İLK KEZ KONUŞTU

Kenan Acar ve Açelya Topaloğlu hakkında konuşan Serenay Aktaş, "Onlar hakkında konuşmaya hiç gerek duymadım. Aldığımız oksijenler çok zor üretiliyor. Bu oksijeni onlara harcamak istemiyorum.

Bu konu beni hiç üzmedi. Allah beni ateşlerin içinden aldı. "Çok şükür" dedim. Onları hiçbir zaman kendime layık görmedim. O yüzden herkes yoluna gitsin. Herkes benim hayatımda bir öğretmen, geliyorlar bana bir şeyler öğretip gidiyorlar" ifadelerini kullandı.

"MUTLULUĞU BİR İLİŞKİDE ARAMADIM"

"Siz aradığınız mutluluğu buldunuz mu" şeklindeki bir soruya Aktaş, "Ben kendimle çok mutluyum. Kendime ve yapacaklarıma yöneldim. Ben hiçbir zaman mutluluğu bir ilişkide aramadım. Yalnız da olsa mutluyum.

Biliyorsunuz, en son ilişkim olmuştu geçen yıl ondan sonra hiç olmadı" diye cevap verdi. Güzel oyuncu, Hakan Sabancı ile aşk yaşadığı yönünde çıkan haberlere ise, "Alışın artık, Hakan benim yakın arkadaşım. Bundan sonra hep görebilirsiniz. Bir kadın ile bir erkek arkadaş olabilir, bizde öyleyiz" dedi.

DİĞER GALERİLER