Seren Serengil'in şiddet gördüğü eşi Yaşar İpek'e hapis istemiyle dava açıldı

Seren Serengil, Yaşar İpek'le yaşadığı problemler sonrası yüksek tansiyon ve kanama nedeniyle 4. kez bebeğini kaybetmişti. 48 yaşındaki Serengil'in hastane yatağındaki oyuncak bebeğine sarılarak uyuduğu görüntü yürekleri dağlarken Yaşar İpek hakkında hapis istemiyle dava açıldı. Seren Serengil'in avukatı haberi böyle duyurdu...

Riskli hamileliği nedeniyle bütün olumsuzluklardan uzak durmaya Seren Serengil'in başına gelmeyen kalmamış, küfür ve hakaret içeren bir ses kaydı ortaya çıkaran Seren Serengil, can güvenliği olmadığını söyleyerek, Yaşar İpek tarafından şiddet gördüğünü ve tehdit edildiğini söylemişti.

Riskli hamilelik döneminde eşi Yaşar İpek'ten şiddet gördüğünü itiraf eden Seren Serengil, 6 haftalık bebeğini kaybederek 4. kez düşük yaptı.

Dördüncü kez bebeğini kaybetmenin üzüntüsüyle gözyaşlarına boğulan Seren Serengil'in yanında olan bir arkadaşı, onun gece bir oyuncak bebekle uyurken fotoğrafı paylaştı. Serengil'in bu görüntüsü ise yürek burktu.

Eşi Yaşar İpek ile zorlu bir boşanma süreci yaşayan Seren Serengil, bebeğini kaybetmesinin ardından bundan sonrası ile avukatının ilgileneceğini şu sözlerle duyurmuştu:

''Ben yeni ve tertemiz bir sayfa açıyorum annemden kendisini bu insanlara muhatap ettiğim için özür diliyorum gösterdiği sabır için teşekkür ediyorum... Kadına şiddetin en ağırını yaşadım çocuğumu kaybettim hayattan derslerimi aldım gidiyorum. Bundan sonrası avukatım @esennurezgi ve yüce yargıda...''

Seren Serengil'in sosyal medyada bir paylaşım ile ''Bundan sonrası avukatım ve yüce yargıda'' demesinin üzerine Serengil'in avukatından şu açıklama geldi:

DİĞER GALERİLER