Seren Serengil - Yaşar İpek çiftinden son dakika haberi! Seren Serengil bebeğini kaybetti!

Seren Serengil'den üzen haber geldi. Geçtiğimiz günlerde magazin gündemine bomba gibi düşen Seren Serengil - Yaşar İpek çiftinden gelen son dakika haberi magazin camiasını sarstı! Ayrı olduğu kocası Yaşar İpek'in, tüp bebek tedavisi sırasında kendisini kandırdığını söylediği Seren Serengil, gece saatlerinde fenalaştı ve hastaneye kaldırıldı. Geçtiğimiz akşam hastaneye kaldırılan Seren Serengil bebeğini düşürdü. 48 yaşındaki Seren Serengil'in sağlık durumu nasıl? İşte Seren Serengil - Yaşar İpek evliliği hakkında detaylar...

Seren Serengil kaldırıldığı hastanede bebeğini kaybetti! Serengil, bu akşam arkadaşlarıyla yemekteyken, Yaşar İpek'in kendisiyle ilgili iddialarını duyunca Instagram'dan canlı yayın yaptı ve kocasının soylediklerinin doğru olmadığını belirtti. Yayın sırasında göz yaşı döken ünlü sunucu, ilerleyen saatlerde kendini kötü hissetmeye başladı.

Tansiyonunun yükseldiği ve kanaması olduğu söylenen Seren Serengil yanındaki arkadaşları tarafından en yakındaki bir hastaneye götürüldü. Doktorların müşahede altında tuttuğu Seren Serengil'in yakınları ve bazı hayranları hastaneye giderek bilgi almaya çalıştı.

BEBEĞİNİ KAYBETTİ!

Eşi Yaşar İpek ile olaylı bir boşanma süreci yaşayan Seren Serengil'den üzücü haber geldi. Dün akşam hastaneye kaldırılan Serengil bebeğini kaybetti.

NELER YAŞANDI?

Boşanma haberleriyle gündeme gelen Seren Serengil ve Yaşar İpek çifti, olay açıklamalarda bulundu. Serengil, "Yaşar İpek madde bağımlısı" ifadelerini kullanırken İpek ise, "Benim Seren'e bu zamana kadar asla fiziki bir temasım olmadı" şeklinde konuştu.

SEREN SERENGİL YAŞAR İPEK HAKKINDA AĞIR AÇIKLAMALARDA BULUNDU TIKLA VE İZLE

SEREN SERENGİL: YAŞAR İPEK MADDE BAĞIMLISI
İşte Seren Serengil'in magazin gündemini sarsacak ifadeleri:

*Gülben Ergen bizi bitirdi.
*Yaşar İpek'in kardeşi, Gülben'in eski çalışanı. Onu üstümüze sürdü, hep bizi mahvetti.

DİĞER GALERİLER