Serdar Ortaç'ın eski eşi Chloe Loughnan sessizliğini bozdu! 'Nafakamı ödemiyor ama canı sağ olsun'

Seçil Gür ile birlikteliğine kaldığı yerden devam eden Serdar Ortaç, eski eşi ile gündeme geldi. Geçtiğimiz yıl 5 yıllık evliliğini sonlandıran Serdar Ortaç'ın, boşanma döneminde, "Hanıma 10 senelik hizmetinin karşılığında nafaka verdim. Kontrat yaptık. Her ay güzel bir miktar ödüyorum. Kafamı hiç ağrıtmayan biriydi. Verdiklerim helal olsun" açıklaması dikkat çekmişti. Eski eş ilk kez konuştu. Chloe'nin iddiasına göre Serdar sözünü tutamadı. İşte detaylar...

Serdar Ortaç, 2014'te evlendiği İrlandalı model Chloe Loughnan ile geçtiğimiz sene boşandı. Boşanma sonrası Serdar Ortaç eski eşine mahkeme kararı ile 1 milyon TL'lik tazminat ile aylık nafaka ödemeyi kabul etti.

"NAFAKAYI ÖDEYEMİYORUM DEDİ"

Serdar Ortaç'la 5 yıllık evliliğinin bitmesinin ardından ülkesi İrlanda'ya dönen Chloe Loughnan aylar sonra eski eşi hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Ünlü manken, konuyla ilgili, "Serdar 5-6 aydır nafaka ödemiyor. Bir ara beni aradı 'Chloe ödeyemiyorum' diye. 'Niye diye sormadım bile. 2 yıl her ay ödeme yapacaktı ama canı sağ olsun. Burada ailemle mutluyum" dedi.

KUMAR TUTKUSU

Serdar Ortaç, kumar tutkusuyla bilinen bir isim. Sık sık kumarı bıraktığını söylese de oyunlara devam eden Serdar Ortaç'ın, kumarda bir gecede servet kaybettiği biliniyor. Geçtiğimiz aylarda yaşadığı ekonomik zorlukları anlatan Serdar Ortaç "Bankadan 5 milyon TL kredi aldım, ödemeleri hazirana kadar erteledim. Yoksa zaten taksitleri ödeyemezdim. Aylık 120 bin TL sadece evin kredisini ödüyorum." ifadelerini kullanmıştı.

İrlandalı güzelden ayrıldıktan sonra meslektaşı Seçil Gür ile aşk yaşamaya başlayan Serdar Ortaç'ın konuyla ilgili yapacağı açıklama merak konusu oldu. Ünlüler bir zamanlar kimlerle birlikteydi? İşte ünlülerin eski hayat arkadaşları...

DEMET ÖZDEMİR - SEÇKİN ÖZDEMİR

DİĞER GALERİLER