Bugünkü
Takvim

Şarkıcı Ceylan'ın yeğeni Nazlıcan Arkan: Teyze beni kurtar, ölmek istemiyorum

Şarkıcı Ceylan'ın yeğeni Nazlıcan Arkan, pankreas iltihabı nedeni ile hastaneye kaldırıldı. Yoğun bakıma alınan yeğeni Nazlıcan Arkan için Instagram hesabındaki takipçilerinden dua isteyen şarkıcı Ceylan, bir magazin programına telefonla bağlanarak konuyla ilgili açıklamalarda bulundu. Şarkıcı Ceylan'ın yeğeni Nazlıcan Arkan kimdir, sağlık durumu nasıl?

Şarkıcı Ceylan'ın yeğeni Nazlıcan Arkan hastaneye kaldırıldı. Ünlü şarkıcı kötü haberi Instagram hesabından paylaştı. Yeğeninin sağlık durumunu Instagram sayfasında takipçileri ile paylaşan Ceylan, Nazlıcan için dua istedi.

"TEYZE BENİ KURTAR"

Bir kanalda yayınlanan magazin programına telefonla bağlanan Ceylan, şunları söyledi:

"Pankreas iltihabı ile hastaneye kaldırıldı. İltihap bütün vücuda yayıldığı için ciğerleri su topladı. Ciğerlerinden su çektiler. Bir yer yapılıyor, bir yer bozuluyor. Doktorlar ellerinden geleni yapıyorlar. Herkesten dua istiyoruz. Daha 25 yaşında. Allah onu bize bağışlasın. Bu mübarek günde, durumu çok kritik. Doktorlar 'durumu kritik, Allah'tan umut kesilmez. Biz elimizden geleni yapıyoruz' diyorlar. Önümüzü göremiyoruz diyorlar. Genç olduğu için vücut direnci dayanacak diyoruz. Birkaç aydır karın ağrısı çekiyormuş. Annesi üzülmesin diye söylememiş. Doktora da gitmiş. Hastaneye yatmadan önce de doktoru ona 'sakın bir şey yiyip içme' demiş. En son bayıldı, hastaneye gittik. Devamlı bir şey çıkıyor. Öğrendim ki pankreas bütün organların sigortasıymış. Dua istiyorum. Yer gök dua ile. Rabbim onu bize bağışlasın. Yoğun bakıma girdim 'teyze beni kurtar, ölmek istemiyorum' dedi. Ne gece ne gündüz, ne olduğumuzu bilmiyorum. Bekliyoruz ama neyi bekliyoruz bilmiyorum. Dua edin. Kur'an kursunda hatim indirenler var. Allah duysun sesimizi inşallah."

NAZLI ARKAN KİMDİR?

Nazlıcan Arkan, 2017 yılında Kemal Doğulu, Ivana Sert ve Nur Yerlitaş'ın jürisi olduğu 'İşte Benim Stilim' yarışmasına katılmıştı.

Yeşilçam'ın güzel yıldızı Gülşen Bubikoğlu, yıllar sonra ortaya çıkan gerçekleriyle herkesi şaşkına çevirdi.

HABERİN VİDEOSUNU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Birçok filmde rol alan Yeşilçam'ın efsane ismi Gülşen Bubikoğlu, meğer bir ünlü isimle akrabaymış.