Sabri Sarıoğlu'dan eşine 2.5 milyon liralık hediye! İstanbul sokaklarında görüldü

Sabri Sarıoğlu'nun 2.5 milyon liralık hediyesi görüldü. 35 yaşındaki Sabri Sarıoğlu, eşi Yağmur Sarıoğlu üçüncü çocuğa hamile kalınca hediye olarak 2 buçuk milyon TL değerinde lüks bir otomobil almıştı. Koronavirüs salgını sebebiyle ailece evlerinde karantinada olan Sabri Sarıoğlu-Yağmur Sarıoğlu, önceki gün Bebek'te obejktiflere yansıdı. Sarıoğlu çifti, Bebek'teki işletmelerine lüks araçlarıyla geldi. Milyonluk araçlarını valeye bırakan çift, yağmur altında bir süre yürüdükten sonra mekanlarına giriş yaptı.

Koronavirüs salgını sebebiyle ailece evlerinde karantinada olan Sabri Sarıoğlu-Yağmur Sarıoğlu, önceki gün Bebek'te obejktiflere yansıdı. Eski futbolcunun eşine aldığı lüks otomobil ilk kez görüntülendi

Karantinadan çıkıp normalleşmeye çalışan çift, Bebek'teki işletmelerine lüks araçlarıyla geldi.

YAĞMUR'UN HEDİYESİYLE GELDİLER

Sarıoğlu, eşi üçüncü çocuğa hamile kalınca hediye olarak, 2 buçuk milyon TL değerinde lüks bir otomobil almıştı. Milyonluk araçlarını valeye bırakan çift, yağmur altında bir süre yürüdükten sonra mekanlarına giriş yaptı.

Engin Altan Düzyatan'ın Instagram paylaşımı sosyal medya gündeminde... Son dönemlerde paylaşımlarında artış gözlemlenen Engin Altan Düzyatan, motosikleti üzerinde artistik poz verdi. O anı fotoğraflayan Düzyatan, sosyal medyadan takipçilerinin beğenisine sundu.

DİĞER GALERİLER