Pınar Altuğ'a büyük şok! Eski eşi ihanet ile suçladı

Bir zamanlar aldatılma olayları Türkiye magazin gündemine bomba gibi düşüyordu. Hala hazfızalarda yer edinen aldatma vakalarında bu sefer aldatan kadınlardı. Pınar Altuğ'un ayrıldığı sevgilisi Tony Teodoridis, askerdeyken aldatıldığını iddia etmişti.

Haberimizde bu zamana kadar Türkiye gündemine yasak aşklarıyla gelmiş isimleri derledik. İşte Türkiyenin aldatan ünlü kadınları… Çocuklar Duymasın dizisinde canlandırdığı Meltem karakteri ile gönüllere taht kuran ünlü oyuncu Pınar Altuğ'un ayrıldığı sevgilisi Tony Teodoridis, askerdeyken aldatıldığını iddia etmişti.

İkilinin arasına girdiği iddia edilen Can Tezal'ın Pınar Altuğ hakkındaki açıklamalarının ardından Teodorikis; "Can'ın bütün bunları basınla paylaşmasının tek sebebi, başka birisinin olması.

Pınar benden ayrılıp Can'la görüşmediği için, Can böyle bir şey yapmış olabilir. Bence Can'ın da canı yandı" şeklinde açıklamalar yapmıştı. Bir süre sonra Pınar Altuğ ile Yağmur Atacan ilişkisi yavaş yavaş ortaya çıkmıştı.

Umut Elçioğlu - Pınar Altuğ

UMUT ELÇİOĞLU KİMDİR NE İŞ YAPIYOR?

Bir döneme Pınar Altuğ ile yaşadığı 3 yıla yakın evlilik hayatı ile damga vuran Umut Elçioğlu, Banu Şenyüce ile beraber sade ve mutlu bir yaşam sürüyor.

DİĞER GALERİLER