Vav TV İzle

Pınar Altuğ sere serpe yattığı gençlik fotoğrafıyla sosyal medyayı salladı! Kayınvalideden yorum gecikmedi

Pınar Altuğ sere serpe yattığı gençlik fotoğrafıyla sosyal medyayı salladı! Kayınvalideden yorum gecikmedi. Çocuklar Duymasın'daki Meltem karakteriyle hafızalara kazınan Pınar Altuğ Instagram paylaşımları ile adından söz ettirmeye devam ediyor. 46 yaşındaki Pınar Altuğ eşi Yağmur Atacan ile arasındaki 9 yaş fark nedeniyle sosyal medyada sık sık olumsuz yorumlar alıyor ancak güzel oyuncu bu yorumlara artık esprili bir dille yaklaşarak gülüp geçiyor. Son olarak 'Bu fotoğrafın çekildiği anı dün gibi hatırlıyorum' notuyla gençlik halinden bir kare paylaşan Pınar Altuğ takipçilerini 2000 yılına götürdü. Pınar Altuğ'a kayınvalidesi Nurdan Hanım'dan yorum gecikmedi.

Pınar Altuğ sere serpe uzandığı gençlik fotoğrafıyla sosyal medyayı salladı! Eşi Yağmur Atacan ile arasındaki 9 yaş farkla sık sık sosyal medya gündeminde yer alan Pınar Altuğ Instagram' dan yaptığı paylaşımlarla dikkat çekmeye devam ediyor.

Son olarak 2000 yılından bu fotoğrafı takipçilerinin beğenisine sunan Pınar Altuğ'un gençliğine övgüler yağarken, kayınvalideden de 'Şirine' yorumu geldi. Eşinin annesiyle arasından su sızmadığı bilinen Pınar Altuğ ve kayınvalidesi kısa sürede sosyal medya gündeminde yerini baş sıralarda aldı. İşte Pınar Altuğ'un ailesi başta olmak üzere ünlülerin aileleri...

SİNEM KOBAL VE ANNESİ

Nuray Kobal ve Sinem Kobal

KENAN İMİRZALIOĞLU'NUN ANNE VE BABASI

Yıldız ve Mustafa İmirzalıoğlu

Sinem Kobal'ın annesi ve babası...