Pınar Altuğ eşi Yağmur Atacan'a verdiği tepkiyle eleştirilince... 'Canlı yayın açık olunca yapamadım aslında dövüyorum'

Pınar Altuğ, eşi Yağmur Atacan ve kızı Su ile karantina günlerini evde mutfakta geçiriyor. Çocuklar Duymasın dizisinde Meltem karakterine hayat veren güzel oyuncu, sosyal medya paylaşımlarına tam hız devam ediyor. Aralarındaki yaş farkı nedeni ile sosyal medyada birçok kez eleştirilen Pınar Altuğ ile Yağmur Atacan çifti yine gündemde! 45 yaşındaki Pınar Altuğ, kızı Su ile birlikte mutfaktan canlı yayın yaptığı sırada kendisine kahve hazırlayan 36 yaşındaki Yağmur Atacan'ın gürültülü çalışmasından rahatsız oldu. Canlı yayında eşine verdiği tepki ile dikkat çeken Çocuklar Duymasın'ın yıldızı Altuğ, bir takipçisi tarafından eleştirilince verdiği yanıtla çok konuşuldu.

Pınar Altuğ, canlı yayında eşi Yağmur Atacan'a verdiği tepki ile gündeme geldi! Çocuklar Duymasın dizisindeki Meltem karakteri ile milyonların sevgisini kazanan oyuncu Altuğ, koronavirüs nedeni ile eşi ve kızı ile evinde vakit geçiriyor.

Özellikle gençlik yıllarına ait fotoğrafları ve eşi Yağmur Atacan ile arasındaki yaş farkı nedeni ile sık sık magazin gündemine gelen Pınar Altuğ, canlı yayında eşi Yağmur Atacan'a verdiği tepki ile bir takipçisinin eleştirel yorumuna maruz kaldı.

Çocuklar Duymasın'ın sevilen ismi Pınar Altuğ, takipçisine verdiği yanıtla çok konuşuldu.

İşte Pınar Altuğ'un kızı ile canlı yayında olduğu sırada eşi Yağmur Atacan'ın gürültülü bir şekilde kahve hazırlamasına verdiği tepki nedeniyle aldığı yorum ve ünlü oyuncunun yanıtı...

DÖVÜYORUM SONRA DA ODAYA CEZAYA KOYUYORUM'

Pınar Altuğ, bir takipçisinin "Çok gergin, kamera olmasa eşi ve çocuğuna ses yapıyorlar diye kızacak" şeklindeki yorumuna "Kameralar olmadığında aslında dövüyorum. Sonra da odaya cezaya koyuyorum. Canlı yayın olunca yapamadım, zaten o da bundan güç aldı" cevabını verdi.

DİĞER GALERİLER