'Once Upon A Time... In Hollywood' filminin Cannes galası yapıldı

ABD'li ünlü yönetmen Quentin Tarantino'nun son filmi "Bir Zamanlar Hollywood'da (Once Upon a Time in Hollywood) filminin galası 72. Cannes Film festivali'nde yapıldı. Filmin oyuncuları Brad Pitt, Margot Robbie, Leonardo Di Caprio ve Dakota Fanning ve yönetmen Tarantino kırmızı halıda hayranlarıyla buluştu. Tarantino ilk gösterimden önce filmi izleyeceklere yönelik bir mektup yayınladı.

"Kill Bill", "Hateful Eight", "Pulp Fiction", "Rezervuar Köpekleri" ve "Soysuzlar Çetesi" ve "Zincirsiz" gibi pek çok filmiyle dünya çapında tanınan bir isim olan ABD'li senarist ve yönetmen Quentin Tarantino'nun dokuzuncu filmi 'Once Upon A Time... In Hollywood'un ilk gösterimi 72. Cannes Film Festivali'nde yapıldı.

Filmin başrol oyuncuları Margot Robbie, Brat Pitt, Leonardo Di Caprio ve Dakota Fanning kırmızı halıda davetlilerin yoğun ilgisiyle karşılaştı.

BİR ZAMANLAR HOLLYWOOD'DA 'ONCE UPON A TİME... IN HOLLYWOOD' FİLMİNİN KONUSU
1969 yazında Los Angeles'de geçen filmde, popüler bir dizide oynamış bir erkek TV aktörünün film sektörüne girmeye çalışması anlatılıyor.

Aktörün yakın arkadaşı, aynı zamanda da dublörü de aynı şeyi amaçlamaktadır. Sharon Tate'in ve dört arkadaşının Charles Manson'un müritleri tarafından korkunç cinayeti ise filmde geri plandaki hikayeyi oluşturuyor.

Roman Polanski'nin eşi olan ve öldürüldüğü dönemde 8 aylık hamile olan Sharon Tate, 9 Ağustos 1969 yılında Los Angeles'taki evinde öldürülmüştü.

DİĞER GALERİLER