Oktay Kaynarca ve Nurgül Yeşilçay fotoğraf sonrası bombayı patlattı! Komedi aşıkları...

Bir yanda Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde canlandırdığı Hızır Çakırbeyli karakteriyle gönüllere taht kuran Oktay Kaynarca, bir yanda Asmalı Konak, Gülperi, Paramparça gibi dizilerde rol alan Nurgül Yeşilçay... Ekranların sevilen iki yüzü kısa bir süre önce birlikte fotoğraf paylaşmış, ardından Nurgül Yeşilçay'ın Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin kadrosuna katılacağı iddia edilmişti. Ancak işin aslı ortaya çıktı. Oktay Kaynarca ve Nurgül Yeşilçay bombayı patlattı.

BU FOTOĞRAF ÇOK KONUŞULMUŞTU

Ekranların iki sevilen yüzü Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın Hızır'ı Oktay Kaynarca ve Nurgül Yeşilçay, bir süre önce birlikte fotoğraf paylaşmış altına 'Projeler, projeler' notunu düşmüştü.

Bu fotoğraf sonrası Nurgül Yeşilçay'ın Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz kadrosuna dahil olacağı iddia edilmişti. Ancak işin aslı ortaya çıktı.

KOMEDİ AŞIKLARI

Milliyet'in haberine göre, Nurgül Yeşilçay ve Oktay Kaynarca bir tiyatro oyununda yer alacak. İkili, Neil Simon'un dünyaca ünlü iki kişilik komedisi 'Last of the Red Hot Lovers'ın Türkçe uyarlamasını sahneleyecek.

'Ateşli Aşkların En Sonuncusu' projesiyle izleyici karşısına çıkacak oyuncular, önümüzdeki hafta okuma provasına başlayacak
Birçok fenomen dizide başrolü üstlenen Yeşilçay, yıllar sonra döneceği tiyatro sahnesi için hazırlıklara şimdiden başladı.

Tek başına rolüne çalışan oyuncunun, ilerleyen günlerde partneri Kaynarca'yla, haftanın üç günü prova yapacağı öğrenildi. İkili, yeni yılın ilk günlerine doğru projeyi yetiştirmeye çalışıyor.

DİĞER GALERİLER