Neslihan Atagül ve ağabeyi İlkay Atagül'ün benzerlikleri şaşırttı! İşte Neslihan Atagül'ün kardeşi...

Neslihan Atagül, Kadir Doğulu ile 2016 yılında dünya evine girdi. Doğal güzelliği ile yer aldığı her projede adından söz ettirmeyi başaran 27 yaşındaki Neslihan Atagül hem özel hayatı hem de oyunculuğuyla gıpta edilen bir isim. Özel hayatını gözlerden uzak tutan Neslihan Atagül'ün abisi İlkay Atagül'ü görenler şaşırıp kaldı. Güzel oyuncu Neslihan Atagül, ağabeyi İlkay Atagül ile geçen martta ticarete atılmıştı. Kardeşler Nişantaşı'nda lokmacı açmışlardı. Ama evdeki hesap çarşıya uymadı, işler istedikleri gibi gitmedi. Neslihan Atagül ve abisinin benzerliğini görünce çok şaşıracaksınız. İşte başta Sefirin Kızı'nın Nare'si Neslihan Atagül olmak üzere ünlülerin kardeşleri.

Sosyal medya kullanıcıları Neslihan Atagül'ün gerçek abisini görünce şoke oldu. Kardeşleri benzerlikler yok artık dedirten cinsten. İşte başta Neslihan Atagül olmak üzere ünlülerin kardeşleri.

BENSU - BEDİRHAN SORAL KARDEŞLER

SORAL KARDEŞLER

Yeşil kıyafetli Bensu, diğeri ise Hande ( Diriliş Ertuğrul İlbilge Hatun) Soral... Bensu ile Bedirhan'ın vidoesuna abla Hande'den 'Çok iyi' yorumu geldi.

AZRA AKIN VE KARDEŞİ

DİĞER GALERİLER