Murat Boz ile Melis İşiten sevgili mi? Uraz Kaygılaroğlu'nun eski eşi paylaştı Murat ise...

Aslı Enver ile uzun bir ilişki yaşayan Murat Boz'un gönlünü Sefirin Kızı dizisinde rol alan oyuncu Uraz Kaygılaroğlu'nun eski eşine kaptırdığı iddia edildi. Oyuncu Uraz Kaygılaroğlu'nun adı bir dönem Murat Boz'un eski sevgilisi Aslı Enver ile anılmış, ancak anlaşamadıkları için arkadaş kaldıkları iddia edilmişti. Bu kez Aslı Enver'in eski sevgilisi Murat Boz ile Kaygılaroğlu'nun eski eşi Melis İşiten'in aşk yaşamaya başladığı iddia edildi. İşte detaylar.

Bir dönem Aslı Enver ile Uraz Kaygılaroğlu'nun tanışma aşamasında olduğu, ancak anlaşamadıkları için görüşmeyi kestiği öne sürülmüştü. Bu kez Aslı Enver'in eski sevgilisi Murat Boz ile Kaygılaroğlu'nun eski eşi Melis İşiten'in aşk yaşamaya başladığı iddia edildi.

Magazin gündemine bomba gibi düşen Murat Boz - Melis İşiten aşk haberinin detayları merak ediliyor. Oyuncu Uraz Kaygılaroğlu'nun adı bir dönem Aslı Enver ile anılmış hatta birlikte tatil yaptıkları ancak anlaşamadıkları için arkadaş kaldıkları iddia edilmişti. Şimdi de Kaygılaroğlu'nun eski eşi Melis İşiten'in adı Murat Boz ile anılıyor.

Murat Boz, Melis İşiten'i sosyal medya hesabından takip etmemesine rağmen fotoğraflarını beğenmeye başladı. Melis İşiten'de kısa bir süre sonra Murat Boz'un fotoğraflarını beğenmeye başladı. Bu hamleler aşk dedikodularını beraberinde getirdi, çiftten ise henüz bir açıklama gelmedi.

Geçtiğimiz aylarda adı sunucu Burcu Bakdur'la aşk dedikodularına karışan şarkıcı, özel hayatı hakkında o dönem; "İlişkim yok. Sizler de takip ettiğiniz insanların fotoğraflarını beğeniyorsunuz değil mi? O zaman ilişki oluyor mu, olmuyor."Sinema filmi çekmeyi düşünüyor musunuz?" sorusuna Murat Boz, "Pandeminin durumuna bağlı, klip kısa süreli olduğu için tamam da, sinema filmi iki ay sürüyor. Şu an için zaten sinema filmi çekmeyi düşünmüyorum" cevabını vermişti.

Peki hangi ünlü kiminle birlikte? Kim kiminle evli, kiminle sevgili? İşte ünlülerin eşleri ve sevgilileri...

DİĞER GALERİLER