Müge Anlı herkesi şoke etti! Güven Bana yarışmasının sunucusu Müge Anlı'nın lakabı hayrete düşürdü

Güven Bana yarışmasının sunucusu Müge Anlı'nın bir lakabı olduğunu biliyor muydunuz... Müge Anlı son zamanların en çok konuşulan isimlerin başında geliyor. atv ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programının sezon finali yapmasının ardından Güven Bana adlı yarışma programını sunan Müge Anlı hayranlarını şaşırtmaya devam ediyor. Hayatında ilk defa yarışma programı sunan usta isim hakkında araştırma yapan hayranları en çok Müge Anlı'nın lakabını merak etti. İşte başta Müge Anlı olmak üzere birçok ünlü ismin merak edilen lakapları...

MÜGE ANLI KİMDİR? MÜGE ANLI NERELİ?

2008 yılından bu yana yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programının sunucusudur. Müge Anlı, 19 Aralık 1973 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelmiştir. 46 yaşındadır. Sevilen gazeteci Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunudur. Lisansüstü eğitimini Kadir Has Üniversitesi'nde Hukuk üzerine Yüksek Lisans yaparak tamamlamıştır.

Müge Anlı, Televizyon kariyerine magazin dalında giriş yapmıştır. İlk yapımına Kanal D ekranlarında başlamış, magazin camiasının bilindik ismi Şenay Düdek ile birlikte Dobra Dobra programını yapmıştır. Sadece magazin üzerine kurulu olan ve sevilerek izlenen programda magazin camiasının önemli isimlerini ağırlayan Anlı, beğeni toplayan programın ikinci sezonunu Pakize Suda ile birlikte yapmıştır.

Dobra Dobra programı ile birlikte edindiği sunuculuk tecrübesini farklı alanlara taşımak isteyen güzel sunucu, Atv ekranında tek başına üstlendiği Müge Anlı ile Tatlı Sert programını hayata geçirmiştir. Hukuk konusundaki bilgi ve tecrübesini de kullanan Anlı, programında yakınlarını arayan insanları ve faili meçhul cinayetleri konu olarak ele aldı. Birçok cinayeti programı aracılığıyla aydınlatmayı başaran güzel sunucu, bu programa gündüz kuşağında devam etmektedir. Bunların dışında 2010 yılında 'Film Gibi' ve Müge Anlı ile Mektubunuz var programlarını da hayata geçirmiştir. ATV'de yayınlanan programındaki dobra konuşmaları ile dikkat çekmektedir.

Müge Anlı ile ilgili ortaya bu çıkan gerçek görenleri şaşırtıyor. Müge Anlı ile Tatlı Sert programıyla kayıpları bulma ve işlenen cinayetleri çözen Müge Anlı'nın bakın lakabı neymiş. İşte Müge Anlı ve bazı ünlü isimlerin merak edilen lakapları...

EBRU GÜNDEŞ: SEFAKÖY GÜZELİ

DİĞER GALERİLER