Melisa Şenolsun sevgilisi Umut Evirgen'in evinde... İkilinin aşkı resmen kanıtlandı!

Melisa Şenolsun ile Tuba Büyüküstün'den ayrılan Umut Evirgen'in fotoğrafları magazin gündemine bomba gibi düştü. Başarılı oyuncu Tuba Büyüküstün ile aşk yaşayan iş adamı Umut Evirgen, geçtiğimiz günlerde ilişkisini noktaladı. 3 yıllık sevgilisini çabuk unutan Umut Evirgen'in, Melisa Şenolsun ile tatil fotoğrafları ortaya çıktı. 23 yaşındaki Melisa Şenolsun ile Umut Evirgen'in aşk iddiaları, ikilinin görüntülenmesi ile netlik kazandı.

Başarılı oyuncu Tuba Büyüküstün ile 3 yıldır aşk yaşayan iş adamı Umut Evirgen, geçtiğimiz günlerde ilişkisini noktaladı. Büyüküstün'ü hemen unutan Evirgen, güzel oyuncu ile aşk yaşamaya başladı.

3 yıllık sevgilisini kısa sürede unutan Umut Evirgen, şimdilerde Atiye dizisinde rol alan genç oyuncu Melisa Şenolsun ile aşk yaşamaya başladı. İkilinin ilişkileri tatil yaparken çekilen fotoğraflarıyla ortaya çıktı. 23 yaşındaki Melisa Şenolsun ile Tuba Büyüküstün'ün eski aşkı Umut Evirgen'in tatilde birlikte çekildiği bu fotoğraflar, ikilinin aşk yaşadığı şeklinde yorumlandı.

Melisa Şenolsun ile Umut Evirgen hakkında aşk iddialarının fitilini ateşleyenlerden biri de Umut Evirgen'in Melisa Şenolsun'un paylaşımına yorum yapması oldu.

İşletmeci Umut Evirgen, yeni sevgilisi Melisa Şenolsun ile evinin yakınlarında objektiflere takıldı. Evirgen'e ait arabada objektiflere yansıyan ikili, utangaç tavırlar sergiledi.

Aracın camını açarak muhabirlere selam veren Evirgen, "Arkadaşlar başka zaman konuşalım, burası evimin önü. Hepinize teşekkür ederiz, biz iyiyiz" diyerek eve girdiler.

DİĞER GALERİLER