Mehmet Ali Erbil'in kızından yine çok konuşulacak pozlar! Yasmin'in tatil rotası belli oldu

Yasmin Erbil Instagram paylaşımlarıyla adından söz ettirmeye devam ediyor. 24 yaşındaki Yasmin Erbil, Instagram'dan evinin bahçesinde verdiği pozlarla yine sosyal medya gündeminde! Dünyayı etkisi altına alan corona virüs salgını sonrası herkes evde kal çağrılarına uymaya devam ediyor. Mehmet Ali Erbil'in küçük kızı Yasmin Erbil de yetkililerin çağrısına ilk günden bu yana uyan ünlü isimlerden. Karantina boyunca hemen hemen her gününü sevenleriyle paylaşan Yasmin Erbil evde birtakım aktivitelerle zaman geçiriyor. Erbil, son olarak yaptığı paylaşımla dikkat çekti. Salgının yaz aylarına kadar sürmesi durumunda evde karantinada olacağını belirten Erbil, paylaşımına "Bu yaz mekan belli gibi" notunu düştü.

Yasmin Erbil, Instagram paylaşımları ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Nergis Kumbasar ile Mehmet Ali Erbil'in evliliğinden dünyaya gelen 24 yaşındaki Yasmin Erbil, evinin bahçesinden çekildiği fotoğraflarla sosyal medyanın gündeminde!

Yaptığı paylaşımlarla sık sık adından söz ettiren Yasmin, karantina boyunca hemen hemen her gününü sevenleriyle paylaşan Yasmin Erbil evde birtakım aktivitelerle zaman geçiriyor.

"BU YAZ MEKAN BELLİ GİBİ"

Önceki gün sıcak havayı değerlendiren Erbil, evinin bahçesinde çekildiği bir fotoğrafını paylaştı. Salgının yaz aylarına kadar sürmesi durumunda evde karantinada olacağını belirten Erbil, paylaşımına "Bu yaz mekan belli gibi" notunu düştü

Güzel ismin paylaşımı kısa sürede büyük ilgi gördü. Binlerce sosyal medya kullanıcısı Erbil'in fotoğrafını beğeni yağmuruna tuttu!

Yasmin Erbil, son olarak geçtiğimiz hafta evinin banyosundan paylaşım yapmıştı.

DİĞER GALERİLER