Medcezir'de Mine Tugay'ın oğluydu... Taner Ölmez'in kendisinden 7 yaş büyük abisi de meğer ünlüymüş

Medcezir dizisinde Mine Tugay'ın hayat verdiği 'Ender Serezli' karakterinin oğlu 'Mert Asım'dı Taner Ölmez... Son dönemin başarılı oyuncularından olan 33 yaşındaki Taner Ölmez, oyunculuğunun yanı sıra sesiyle de herkesi kendisine hayran bırakıyor. Meğer Ölmez'in yeteneği genetikmiş... Taner Ölmez'in abisi ünlü bir müzisyen... İşte magazin gündeminden düşmeyen Taner Ölmez'in kendisinden 7 yaş büyük müzisyen abisi...

Taner Ölmez'in abisinin de kendisi kadar ünlü birisi olduğunu biliyor muydunuz? 33 yaşındak başarılı oyuncu Taner Ölmez'in hayatı hayranları tarafından merak ediliyor.

Serenay Sarıkaya ve Çağatay Ulusoy'un popülerliğini kazandığı Medcezir dizisinde Mert Asım Serez karakteri ile izleyici karşısına çıkan Taner Ölmez'in abisi olduğunu öğrenenler şaşırıyor.

Memleketi Tunceli olan Taner Ölmez, göze olduğu kadar kulağa da hitap ediyor. Oyunculuğunun yanı sıra sesiyle de herkesi kendisine hayran bırakan Taner Ölmez'in abisinin müzisyen Taylan Özgür Ölmez olduğunu öğrenenler çok şaşırıyor.

İşte ünlülerin akrabaları...

İŞTE CAN YAMAN'IN BABASI

DİĞER GALERİLER