Masterchef'in sempatik ismi Walison Fonseca'nın eşi ve kızı sosyal medyayı salladı! Eşi bakın kim çıktı...

Masterchef'e yeni katılan isim daha önce de tüm dikkatleri üzerine çeken Walison Fonseca oldu. Daha önce ilk 16 eleme turunda yarışmaya veda eden Walison Fonseca, sempatik tavırlarıyla tüm dikkatleri üzerine çekmişti. Yarışmaya geri dönmesinin ardından günün en çok merak edilen ismi olan Walison Fonseca'nın evli ve bir kız çocuğu babası olduğunu duyanlar şaştı kaldı. Sosyal medya fenomeni olma yolunda da ilerleyen Walison Fonseca'yı Instagram hesabında 198 bin kişi takip ediliyor. İşte Walison Fonseca ve eşi Melisa Pınar…

Masterchef 2020'nin en çok ilgi gören yarışmacısı Brezilyalı model ve oyuncu Walison Fonseca yeniden Masterchef'e kadrosuna katıldı. Walison Fonseca 34 yaşında ve Meslisa Pınar ile evli. Walison Fonseca'nın bir de kızı var.

Brezilyalı, Santos Sao Paulo doğumlu ve 35 yaşında. 18 yılı oyuncu ve model kariyerinde uluslararası alanda başarılı işler yapmış. Meksika, ABD (Miami, NYC, Los Angeles), İtalya (Milano), Kore ve diğerleri gibi 4'ten fazla ülkede yaşamış.

Portekizce, İngilizce, İspanyolca, İtalyanca ve orta düzeyde Türkçe olmak üzere beş biliyor. Dünyada uzun yıllar sonra Malta adasında bir işim vardı ve bu işten sonra Türkiye'yi tanımaya ilgi duydum, kısa süre sonra İstanbul'a aşık oldum ve burada yaşamaya karar verdim. Türk kültürünü seviyorum çünkü burada kendimi evimde hissediyorum.

Melisa Pınar ile evli olan Walison Fonseca'nın 11 yaşında Amaya adında bir çocuğu var. İşte başta Walison Fonseca olmak üzere eşleri ve çocukları...

ÖZGÜL COŞAR

Kızı, oğlu ve eşi

SELİN ÖZTÜRK AYDIN EŞİ VE OĞLU

DİĞER GALERİLER