Vav TV İzle

Kırmızı Oda'nın Mitra'sı Melisa Aslı Pamuk'un annesi sosyal medyayı salladı! Melisa Aslı Pamuk'un annesi kızına taş çıkarttı

Kırmızı Oda'nın yeni karakteri Mitra Şerifi'yi Melisa Aslı Pamuk canlandırıyor. Uzun süredir ekranlarda pek görünmeyen 30 yaşındaki güzel yıldız Kırmızı Oda'yla da uzun zamandır süren ekran sessizliğine de noktayı koymuş oldu. İranlı bir baba ve Türk bir annenin kızı olan Mitra'ya hayat veren Melisa Aslı Pamuk dizide aşk acısı çekiyor. Son olarak Oğuzhan Özyakup ile ayrılığıyla gündeme gelen Melisa Aslı Pamuk'un annesini görenler şaşkınlığını gizleyemeyedi. İşte başta Melisa Aslı Pamuk olmak üzere ünlülerin anneleri.

Melisa Aslı Pamuk 14 Nisan 1991 Hollanda Haarlem doğumludur. Türk kökenli olan Melisa Aslı Pamuk Hollanda vatandaşıdır. İyi seviyede Türkçe, İngilizce, Felemenkçe, Almanca ve orta seviyede Fransızca konuşabilen Pamuk, Hollanda'da Amsterdam Üniversitesi'nde Psikoloji eğitimine başlamıştır ancak Miss Turkey kariyeri için okulunu dondurmuştur. 1,76 cm boyunda ve 58 kg olan Pamuk, 85-62-90 vücut ölçülerine sahiptir. Modelliğe on dört yaşında iken başlamıştır.

Melisa Aslı Pamuk hakkında araştırma yapanlar annesini görünce şaştı kaldı. İşte başta Melisa Aslı Pamuk olmak üzere ünlülerin anneleri.

FAHRİYE EVCEN VE ANNESİ HATİME EVCEN