Vav TV İzle

Kırmızı Oda'nın Doktor Manolya'sı Binnur Kaya'nın ablası İlknur bakın kim çıktı! O da ekranların tanınan bir ismi...

Kırmızı Oda'nın Doktor Manolya'sı Binnur Kaya'nın ablası İlknur kaya bakın kim çıktı. Şu sıralar Kırmızı Oda adlı diziyle izleyici karşısına çıkan Binnur Kaya son dönemin en çok konuşulan isimlerinden... İlk olarak 1996 yılında ekranlarda kendine yer bulan Kaynanalar dizisinde yer alan Binnur Kaya Abuzer Kadayıf, Babam ve Oğlum, Cinayet Süsü, Çarli, Bir Demet Tiyatro, 7 Numara, Yabancı Damat, Kavak Yelleri, Avrupa Yakası, Türk Malı, Muhteşem Yüzyıl gibi çok izlenen yapımlarda rol aldı. Binnur Kaya bunca yıla rağmen özel hayatını gözlerden çok çok uzak tutuyor. Özel yaşamına dair pek çok detay gizli kalan Binnur Kaya'nın ablasını görenler şaşkınlığını gizleyemiyor. Nedeni ise kardeşlerin akıllara zarar benzerliği. İşte başta Binnur Kaya olmak üzere ünlülerin kardeşleri.

Kırmızı Oda'nın Doktor Manolya'sı Binnur Kaya'nın ablası İlknur bakın kim çıktı! TV8 ekranlarında yayınlanmaya başlayan Kırmızı Oda dizisinin başrolünde yer alan Binnur Kaya bir psikiyatristi canlandırıyor. Aslen Elazığlı olan Binnur Kaya 1972 yılında Ankara'da dünyaya geldi.

Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi'nden mezun olan Kaya hemen ardından İstanbul'a yerleşti.

48 yaşındaki oyuncu yıllardır ekranlarda olmasına rağmen özel hayatını gözlerden uzak tutuyor. Binnur Kaya'nın ablası İlknur Turhan Kaya'yı görenler şaştı kaldı. İşte başta Binnur Kaya olmak üzere ünlülerin kardeşleri.

BİRKAN SOKULLU VE KARDEŞİ BURCU ESMER