Vav TV İzle

Kırmızı Oda'nın Doktor Hanım'ı Binnur Kaya annesinin bire bir kopyası! Bu kareler ilk kez gün yüzüne çıktı

Şu sıralar Kırmızı Oda adlı diziyle izleyici karşısına çıkan Binnur Kaya son dönemin en çok konuşulan isimlerinden biri. İlk olarak 1996 yılında ekranlarda kendine yer bulan Kaynanalar dizisinde yer alan Binnur Kaya Abuzer Kadayıf, Babam ve Oğlum, Cinayet Süsü, Çarli, Bir Demet Tiyatro, 7 Numara, Yabancı Damat, Kavak Yelleri, Avrupa Yakası, Türk Malı, Muhteşem Yüzyıl gibi çok izlenen yapımlarda rol aldı. Binnur Kaya bunca yıla rağmen özel hayatını gözlerden çok çok uzak tutuyor. Özel yaşamına dair pek çok detay gizli kalan Binnur Kaya'nın annesini görenler şaşkınlığını gizleyemiyor. Nedeni ise anne kızın akıllara zarar benzerliği. İşte başta Binnur Kaya olmak üzere ünlülerin anneleri.

TV8 ekranlarında yayınlanmaya başlayan Kırmızı Oda dizisinin başrolünde yer alan Binnur Kaya bir psikiyatristi canlandırıyor. Aslen Elazığlı olan Binnur Kaya 1972 yılında Ankara'da dünyaya geldi. Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi'nden mezun olan Kaya hemen ardından İstanbul'a yerleşti.

48 yaşındaki oyuncu yıllardır ekranlarda olmasına rağmen özel hayatını gözlerden uzak tutuyor. Binnur Kaya'nın annesi Rahime Kaya'yı görenler şaştı kaldı. İşte başta Binnur Kaya olmak üzere ünlülerin anneleri.

FAHRİYE EVCEN VE ANNESİ HATİME EVCEN