Vav TV İzle

Kardeşlerim’in Suzan’ı Ahu Yağtu’dan cesur pozlar! Derin göğüs dekoltesi ve süper minisiyle sosyal medyayı yaktı kavurdu

Kardeşlerim'in Suzan'ı Ahu Yağtu'dan cesur pozlar! Atv'nin sevilen dizisi Kardeşlerim'de Suzan karakterini canlandıran ünlü oyuncu Ahu Yağtu, bir dergi içekimi için objektif karşısına geçti. Çekimden kareleri sosyal medya hesabında yayınlamayı da ihmal etmeyen oyuncunun cesur pozları nefes kesti. Ahu Yağtu'nun sarı süper mini elbisesi ve derin göğüs dekolteli beyaz takımıyla verdiği pozlar sosyal medyada bomba etkisi yarattı. İşte Ahu Yağtu'nun sosyal medyayı sallayan o paylaşımları…

ATV'de yayınlandığı ilk günden itibaren izleyicilerin beğenisini kazanan 'Kardeşlerim' dizisinden Suzan'ı canlandıran Ahu Yağtu, bir derginin yeni sayısı için objektif karşısına geçti.

Çekim sırasında birbirinden iddialı pozlar veren Ahu Yağtu, o kareleri sosyal medya hesabında yayınlamayı da ihmal etmedi.

Ahu Yağtu'nun sarı süper mini elbisesi ve derin göğüs dekolteli beyaz takımıyla verdiği pozları Instagram sayfasında takipçilerinin beğenisine sundu.

Ünlü oyuncunun paylaşımlarına beğeni yağarken Ahu Yağtu düzgün fiziğiyle takipçilerinden tam not aldı.

İşte Ahu Yağtu'nun sosyal medyayı sallayan o pozları…