Vav TV İzle

Kardeşlerim'in Harika'sı evlilik yolunda ilk adımı attı! İşte nişan fotoğraflarıyla hayran bırakan Gözde Türker ve sevgilisi...

Kardeşlerim'in Harika'sı evlilik yolunda ilk adımı attı! Kardeşlerim son bölümüyle yine nefes kesti. Atv'nin reyting rekorları kıran dizilerinden olan Kardeşlerim 17. son bölümü ile sosyal medyada da büyük ilgi gördü. Başladıktan hemen sonra sosyal medyada #UnutulmazSahne etiketiyle günün en çok konuşulanları arasına girdi, bölüm sonuna kadar listede kaldı. Dizinin izleyiciyi çileden çıkartan ismi Harika, bölümün en çok öne çıkan oyuncuları arasında yer aldı. Oyunculuğu ile dikkat çeken genç isim, önceki gün sevgilisi ile evliliğe ilk adımı attı. Nişan fotoğraflarını sosyal medya hesabından takipçileri ile paylaşan Gözde Türker ve sevgilisine 'ömür boyu mutluluk' dilekleri yağdı. İşte başta Gözde Türker olmak üzere ünlülerin eşleri ve sevgilileri...

EVLİLİK YOLUNDA İLK ADIM!

Kardeşlerim'in Harika'sı evlilik yolunda ilk adımı attı. Cumartesi akşamları ekranlara gelen sevilen dizi Kardeşlerim, yayınlanan 17. Bölümüyle tüm kategorilerde en çok izlenen yapım oldu. Dizinin dikkat çeken oyuncuları arasında yer alan Gözde Türker ise nişan fotoğraflarıyla gündeme bomba gibi düştü.

Yapımını NGM'nin, yapımcılığını Nazlı Heptürk'ün üstlendiği Kardeşlerim, duygu dolu sahneleriyle izleyenleri yine ekranlara kilitledi. atv ekranlarının sevilen dizisi Kardeşlerim, Tüm Kişiler'de %9,31 izlenme oranı ve %26,54 izlenme payı, AB'de %5,89 izlenme oranı ve %18,23 izlenme payı ve 20+ABC1'de %6,63 izlenme oranı ve %19,37 izlenme payı alarak birinci oldu. Sevilen dizi, sosyal medyada da büyük ilgi gördü. Başladıktan hemen sonra sosyal medyada #UnutulmazSahne etiketiyle günün en çok konuşulanları arasına girdi ve bölüm sonuna kadar listede kaldı.

TİYATRO OYUNU KANLI BİTTİ!

İsimsiz mail ile gelen kavga videosunu izleyen Doruk'un aklı karışır. Ama Akif, ustaca söylediği yalanlarla Doruk'u kandırmayı başarır. Video yüzünden paranoyaklaşan Akif, herkesten şüphelenmeye başlar ve Şengül'ü tehdit eder. Evsiz ve beş parasız kalan Harika ve Suzan ise arkadaşlarının evine sığınırlar. Ancak orada da işler sarpa sarar. Harika, hırsızlık yaparken yakalanır ve kapı dışı edilirler. Eldeki son parası ile gücünün yettiği kadarı ile bir oda tutan Suzan, ne yapsa Harika'yı bir türlü memnun edemez. Okulda ise tiyatro oyunun heyecanı vardır. Doruk ve Asiye, prens ile prenses rolüne seçilirler. Fakat okuldaki provalar sırasında beklenmedik bir olay yaşanır.

Okuldan alınmasının intikamı için geri gelen Tolga, oyundaki silahı, gerçek silahla değiştirir. Bu durumdan son anda haberi olan Orhan ise engellemek için kendini sahneye atar ve Ömer ile Doruk arasına girer. Her şeyden habersiz olan Ömer, oyuncak silah diye gerçek silahı ateşler ve amcası Orhan'ı vurur. Orhan kanlar içinde yere yığılırken herkes şoktadır.

Atv'nin reyting rekorları kıran dizisi Kardeşlerimde canlandırdığı Harika karakteri ile izleyiciyi ekran başına kilitleyen 25 yaşındaki Gözde Türker, sevgilisi ile evlilik yolunda ilk adımı attı. Önceki gün nişan pozlarını Instagram hesabından paylaşan Gözde'ye sosyal medyada yorum ve beğeni yağdı.