Vav TV İzle

Kağıt Ev’in Azra’sı Tuvana Türkay’ı tanımak imkansız! Görenler tanıyamadı meğer…

Kağıt Ev'in Azra'sı Tuvana Türkay'ı tanımak imkansız! Görenler tanıyamadı… Ünlü oyuncu Tuvana Türkay, başrollerini Erdal Beşikçioğlu ve Nur Fettahoğlu'yla paylaştığı Kağıt Ev dizisinde can verdiği Azra karakteri hakkında konuştu. Türkay, canlandırdığı Azra karakterinin aksine hırslı biri olmadığını söyledi. Açıklamalarının ardından gündem olan Tuvana Türkay'ın hayatı internet kullanıcıları tarafından merak edilip araştırılmaya başlandı. Türkay'ın ortaya çıkan estetiksiz halleri ise görenleri şaşkına çevirdi. İşte detaylar…

Kağıt Ev' dizisinde oynayan Tuvana Türkay, canlandırdığı Azra karakterinin aksine hırslı biri olmadığını söyledi. Samimi açıklamalarda bulunan Türkay, çocukken hırslı bir karakter olduğunu ve zamanla bu duygularının köreldiğinden bahsetti.

Türkay, bunun nedenini ise şöyle anlattı: "Çünkü kalbim, maneviyatı yüksek insanlarla beraber atıyor. Hayatı çok sade ve basit yaşayan biriyim"

Açıklamalarının ardından gündem olan Tuvana Türkay'ın hayatı internet kullanıcıları tarafından merak edilip araştırılmaya başlandı.

Türkay'ın ortaya çıkan estetiksiz halleri ise görenleri şaşkına çevirdi. İşte başta Tuvana Türkay olmak üzere ünlü isimler ve estetiksiz halleri…

Hilal Altınbilek