Arda Turan Berkay kavgasında Burak Yılmaz detayı!

Arda Turan - Berkay kavgası günlerdir çok konuşuluyor. Kavga hakkında birçok detay ortaya çıkarken, Arda Turan'ın ifadesi kafaları karıştırdı. Ayrıca o gece yanlarında başka ünlü isimlerimde olduğu ortaya çıktı.

Arda Turan Berkay kavgasında Burak Yılmaz detayı!

Türkiye günlerdir Arda Turan-Berkay kavgasını konuşuyor. Bir eğlence mekanında Arda Turan'ın Berkay ile yumruk yumruğa gelmesi ve burnunu kırması sonrası yaşanan gelişmeler Türkiye'nin ağzını açık bıraktı. Arda Turan Berkay kavgasının detayları gün yüzüne çıkmaya devam ediyor.

Arda Turan Berkay kavgasında Burak Yılmaz detayı!

Futbolcu Arda Turan ile popçu Berkay arasında 10 Ekim sabaha karşı Emirgan'daki 'Gizli Kalsın' isimli mekanda başlayan kavga, farklı bir boyuta geldi. Arda Turan tarafından barda sözlü tacize uğradığını iddia eden Berkay'ın eşi Özlem Ada Şahin'in şikayeti üzerine İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, dün sabah inceleme başlattı. Bu arada dün ortaya çıkan polis tutanakları ve kamera görüntüleri ise olayın bir bar kavgasından çok daha büyük olduğunu açığa çıkardı.

Arda Turan Berkay kavgasında Burak Yılmaz detayı!

'SİLAH RUHSATSIZ'

Kanal D'de ortaya atılan iddialar olayı daha çok karıştıracak cinsten. İşte o iddialar 'Arda Turan'ın üzerinde bulunan silah ruhsatlı diye bilgi veriliyor ama emniyetten edindiğim bilgiye göre, silah ruhsatsız. Hiçbir silah yanlışlıkla ateş almaz, tetiğe basmadığınız sürece silah kesinlikle patlamaz.

Eğer silah yanlışlıkla ateş almış olsaydı Arda vurulurdu. Çünkü silahı verirken karşı tarafa kabzası gelecek şekilde verirsin, ön tarafından değil. Silah mermi ağzında durmaz hazır halde taşınmaz… O silahın gövdesi çekilmediği sürece, mermi ateşlemeye hazır hale gelmez.

Arda Turan Berkay kavgasında Burak Yılmaz detayı!

Eğer silah patlamasaydı soruşturmaz olmadı. Hastanenin güvenlik görevlisi polisi arıyor, 'hastanemizin acil servisinde silah patladı' bilgisini veriyor. Polis gelip incelemeler yapıyor. İlk başlarda Berkay tarafı olayı kapatmaya çalıştı, ne zaman ki hastane polise bilgi verdi ondan sonra Berkay cephesinden de açıklamalar geldi.'

Arda Turan Berkay kavgasında Burak Yılmaz detayı!

BURAK YILMAZ DETAYI

Burak Yılmaz'ın, olay gecesi Arda Turan'ın yanında olduğu ortaya çıktı. Arda Turan'ın yanında olan Burak Yılmaz konu hakkında açıklamalarda bulundu. Burak Yılmaz "Arda benim en yakın arkadaşım. Tabii ki bu süreçte onun yanında olacağım. Dün bütün gün bir aradaydık." dedi.

DİĞER GALERİLER