İbrahim Tatlıses'in küçük kızını görenler şaşkına döndü!

İbrahim Tatlıses'in küçük kızı Elif Ada'nın son halini görenler şaşıp kaldı! Babasının bire bir kopyası çıktı. Usta sanatçı İbrahim Tatlıses'in Ayşegül Yıldız'dan olan kızı Elif Ada'nın 6 yaşına girmesini Ayşegül Yıldız sosyal medya hesabından mesajla kutladı.

Ünlü şarkıcı İbrahim Tatlıses, 2011 yılında uzun süredir birlikte olduğu Ayşegül Yıldız ile evlenmişti. Çift 2011-2013 yılları arasında evli kalmış ve bu evliliklerinden Elif Ada adlarında bir kız bebeği kucaklarına almışlardı. Çiftin boşanmasının ardından Elif Ada Tatlıses, annesi Ayşegül Yıldız ile yaşıyor. Gözler önünde büyüyen Elif Ada Tatlıses'in sonra halini görenler 'Babasının aynısı' yorumları yapıldı. İbrahim Tatlıses'in kızı Elif Ada Tatlıses'in son halini görünce çok şaşıracaksınız. İşte başta İbrahim Tatlıses'in kızı Elif Ada Tatlıses olmak üzere ünlülerin çocukları.

Takipçilerinden gelen yorumlar genellikle Elif Ada'nın babası İbrahim Tatlıses'e ne kadar benzediği yönünde. İşte ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses'in kızı Elif Ada Tatlıses ve ünlü isimlerin çocukları.

OZAN AKBABA

OZAN AKBABA EŞİ BUKET AKBABA VE OĞLU OZAN ALİ AKBABA

OZAN AKBABA'NIN OĞLU

DİĞER GALERİLER