Bugünkü
Takvim

İbrahim Çelikkol'un eşi Mihre Çelikkol'u Fahriye Evcen'e benzetmeden geçen yok! Meğer İbrahim Çelikkol'un eşi...

İbrahim Çelikkol, son dönemin en çok konuşulan isimlerinden biri. 38 yaşındaki oyuncu Siyah Beyaz Aşk, Muhteşem İkili, Merhamet, İffet gibi dizilerde rol aldı. Son olarak Doğduğun Ev Kaderindir adlı dizide rol alan İbrahim Çelikkol hakkında araştırma yapanlar eşinin güzelliğine hayran kaldı bir yanda da Fahriye Evcen'le olan benzerliğine şaştı kaldı. Bir de çocuğu olan İbrahim Çelikkol'un mutluluğuna diyecek yok. İşte başta İbrahim Çelikkol olmak üzere ünlülerin eşleri ve sevgilileri.

Şimdiler Doğduğunda Ev Kaderindir adlı dizide hayat verdiği Mehdi karakteriyle ekranlarda boy gösteren İbrahim Çelikkol bir yandan da özel hayatında mutluluğun keyfini sürüyor. Hayatını mimar Mihre Mutlu ile birleştiren İbrahim Çelikkol bir de çocuk sahibi oldu. İbrahim Çelikkol'un eşi Mihre Çelikkol ise hem güzelliği hem de Burak Özçivit'in eşi Fahriye Evcen'e olan benzerliğiyle görenleri şaşırtıyor.

İşte başta İbrahim Çelikkol olmak üzre ünlülerin merak edilen eşleri ve sevgilileri.

DANILO ZANNA VE EĞİ TUĞÇE DEMİRBİLEK ZANNA

Danilo Zanna ile 2012 yılında hayatını birleştiren Tuğçe Demirbilek 20 Mart 1981 yılında Giresun'da doğdu. Tuğçe Demirbilek'in aslen Giresunlu olduğunu söylemek mümkündür. Tuğçe Demirbilek burcu ise balıktır.

Copyright © 2021 Tüm hakları saklıdır. TURKUVAZ HABERLEŞME VE YAYINCILIK ANONİM ŞİRKETİ