Bugünkü
Takvim

İbrahim Çelikkol'un eşi Mihre Çelikkol Fahriye Evcen'e öyle çok benziyor ki kardeş gibi! Meğer İbrahim Çelikkol'un eşi...

İbrahim Çelikkol, son dönemin en çok konuşulan isimlerinden biri. 38 yaşındaki oyuncu Siyah Beyaz Aşk, Muhteşem İkili, Merhamet, İffet gibi dizilerin ardından şimdilerde Doğduğun Ev Kaderindir adlı dizide Mehdi karakterine hayat veriyor. Özel hayatı çok merak edilen İbrahim Çelikkol'un eşini görenler dönüp bir daha bakıyor. Nedeni ise güzel eşinin Fahriye Evcen'e olan aşırı benzerliği. Sosyal medya kullanıcıları bu benzerliği görünce dile getirmekten geri durmadı. İşte başta İbrahim Çelikkol olmak üzere ünlülerin eşleri ve sevgilileri.

Şimdiler Doğduğunda Ev Kaderindir adlı dizide hayat verdiği Mehdi karakteriyle ekranlarda boy gösteren İbrahim Çelikkol bir yandan da özel hayatında mutluluğun keyfini sürüyor. 2017 yılında hayatını mimar Mihre Mutlu ile birleştiren İbrahim Çelikkol bir de çocuk sahibi oldu. İbrahim Çelikkol'un eşi Mihre Çelikkol ise hem güzelliği hem de Burak Özçivit'in eşi Fahriye Evcen'e olan benzerliğiyle görenleri şaşırtıyor.

İşte başta İbrahim Çelikkol olmak üzre ünlülerin merak edilen eşleri ve sevgilileri.

DANILO ZANNA VE EĞİ TUĞÇE DEMİRBİLEK ZANNA

Danilo Zanna ile 2012 yılında hayatını birleştiren Tuğçe Demirbilek 20 Mart 1981 yılında Giresun'da doğdu. Tuğçe Demirbilek'in aslen Giresunlu olduğunu söylemek mümkündür. Tuğçe Demirbilek burcu ise balıktır.