Hercai'nin oyuncusu Akın Akınözü'nün sevgilisiyle fotoğrafları çıktı! Akın Akınözü'nün sevgilisi bakın kim çıktı?

Hercai dizisinin başrol oyuncusu Akın Akınözü'nün sevgilisiyle görüntülendi. Akın Akınözü Hercai dizisi ile gönüllere taht kurmuştu. Hayran sayısını ciddi bir şekilde arttıran ünlü oyuncu özel yaşamı ile oldukça merak ediliyor. Hercai yeni sezon ne zaman? soruları merak edilirken dizinin başarılı oyuncusu ile ilgili de hayranlarının merakları sürüyor. Akın Akınözü nereli? Akın Akınözü kaç yaşında? gibi sorular haricinde Akın Akınözü 'nün sevgilisi de merak ediliyor. Akın Akınözü, 1990 yılında Ankara'da dünyaya gelmiştir. Los Angeles General Studies, UC Berkeley Applied Math alanında eğitimini tamamlayıp, oyunculuk üzerine eğitim almıştır.

Akın Akınözü kimdir?

Akın Akınözü, 1990 yılında Ankara'da dünyaya gelmiştir. Los Angeles General Studies, UC Berkeley Applied Math alanında eğitimini tamamlayıp, oyunculuk üzerine eğitim almıştır. 2014 yılında Azrail sinema filmi ile kariyerine adım atmıştır. 2015 yılında ise Muhteşem Yüzyıl dizisi ile ilk kez televizyon ekranlarında boy göstermiş daha sonra ise Arkadaşlar İyidir dizisinde rol almıştır.

Şimdilerde Atv ekranlarında yayınlanan Hercai dizisinde Miran karakterine hayat veren Akın Akınözü 1.80 metre boyunda, 76 kilo ve Oğlak burcudur.

Akın Akınözü'nün rol aldığı diziler ve filmler:

2019 – Hercai (Miran) (TV Dizisi)
2017-2018 – Aslan Ailem (Murat) (TV Dizisi)
2017 – Payitaht Abdülhamid (Ömer) (TV Dizisi)
2016 – Arkadaşlar İyidir (Yunus) (TV Dizisi)
2015 – Muhteşem Yüzyıl: Kösem (İvan/Ali) (TV Dizisi)

Hercai'nin Miran'ı Akın Akınözü'nün sevgilisi bakın kim?

İŞTE ÜNLÜLERİN SEVGİLİLERİ VE EŞLERİ

TOLGA SARITAŞ - ZEYNEP MAYRUK

DİĞER GALERİLER