Fenerbahçeli Alper Potuk'un sevgilisi Tuvana Türkay hakkında Adnan Oktar gerçeği

Fenerbahçeli Alper Potuk ile yaşadığı aşk ve ayrılıkla gündemden düşmeyen Tuvana Türkay yeni iddialarla gündemde. Malumunuz Alper Potuk ve Tuvana Türkay çifti yine ayrılmıştı. Sonrasında ise Tuvana Türkay hakkında Adnan Oktar iddiaları ortaya atıldı. Fenerbahçeli Alper Potuk'un sevgilisi Tuvana Türkay hakkında gerçek sizi çok şaşırtacak.

Fenerbahçeli futbolcu Alper Potuk ile oyuncu Tuvana Türkay aşkında flaş bir gelişme yaşandı. Tuvana Türkay ile Alper Potuk 3. kez ayrıldı.

Oyuncu Tuvana Türkay, Fenerbahçeli futbolcu Alper Potuk'u, evinde bir erkek ve iki kızla parti yaparken yakaladığı için terk ettiği yazılmıştı.

2017'nin Nisan ayından beri ayrı kalan ikili, geçtiğimiz Eylül ayında aşklarına ikinci kez şans verdi. Ramazan Bayramı'nda Dalaman'da baş başa tatil yapan çift, aşklarını gözlerden uzak yaşamayı tercih etmişti.

Türkay - Alper Potuk çiftinden yine ayrılık haberi geldi. Tuvana Türkay'ın yakın dostlarına, 3 yıldır bir dargın bir barışık aşk yaşadığı Fenerbahçeli milli futbolcu Alper Potuk ilişkisinin bittiğini söyledi.

Kendisini iki esmer kız ile aldatan sevgilisini affederek yeniden barışan Tuvana Türkay'ın yakın dostlarına, "Alper'i artık görmek istemiyorum" dediği ifade ediliyor.

ADNAN OKTAR DETAYı

Öte yandan Adnan Oktar Silahlı Suç Örgütü'ne yönelik hazırlanan iddianame ile ilgili detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. İddianamede yer alan bir WhatsApp konuşmasında ise ünlü oyuncu Tuvana Türkay'ın adı geçiyor.

DİĞER GALERİLER