Fahriye Evcen'in 'Ateşli' paylaşımı sosyal medyayı salladı! Eşi Burak Özçivit'i de alet edince...

Tüm Türkiye'nin gıpta ettiği bir evlilikleri olan Fahriye Evcen ve Burak Özçivit, büyük aşklarını sosyal medyada göstermekten de geri durmuyor. Sosyal medyada oldukça aktif olan Fahriye Evcen, Kuruluş Osman'ın başrol oyuncusu eşi Burak Özçivit ile ateş efektli, eğlenceli bir paylaşım yaptı.

Güzel oyuncu Fahriye Evcen Instagram'ın efektli paylaşımlarını çok sevdi. Hayranlarına sürpriz paylaşımlarda bulunan Fahriye Evcen son paylaşımı ile yine gönülleri fethetti.

3 yıl önce dünyaevine giren oyuncu çift Fahriye Evcen ile Burak Özçivit, geçen yıl ilk oğulları Karan'ı kucaklarına almıştı. Anne olduktan sonra ekranlara ara veren Evcen, sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla dikkat çekmeye devam ediyor.

Güzel oyuncu Fahriye Evcen, eşi Burak Özçivit ile birlikte çekildiği karelerini sık sık sosyal medya hesabından paylaşıyor. Bunlara bir yenisini daha ekleyen Evcen, bu kez de eşi birlikte çekilmiş eğlenceli karesini paylaştı.

Fahriye Evcen'in alev efektli paylaşımında eşi Burak Özçivit de poz verdi. Fahriye Evcen'in efektli paylaşımı hayranlarından büyük beğeni topladı. Alevli filtre ile çekilmiş pozlarını paylaşan Evcen, üzerine şu notu düştü: "Onu da alet ettim…"

Öte yandan Burak Özçivit'in yeni imajı çok beğenildi.

Kuruluş Osman'ın başrol oyuncusu Burak Özçivit yıllar içerisinde büyük bir değişim geçirdi. İşte başta Burak Özçivit olmak üzere ünlülerin değişimleri.

DİĞER GALERİLER