Bugünkü
Takvim

Eşkıya'nın İlyas'ı Ozan Akbaba'nın eşi kar paylaşımlarında güzelliğiyle hayran bıraktı! İşte Ozan Akbaba'nın güzeller güzeli eşi...

Eşkıya'nın İlyas'ı Ozan Akbaba'nın eşi güzelliğiyle hayran bırakıyor. İlk olarak 2015 yılında izleyici karşısına çıkan, o gün bugündür zirveden inmeyen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ekran klasiklerinden biri haline geldi. Kadrosunda Oktay Kaynarca, Ozan Akbaba, Yunus Emre Yıldırımer gibi isimleri bulunduran Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümleriyle ekran başına kilitliyor. Dizinin en çok sevilen isimlerinden biri Ozan Akbaba. Edho'nun İlyas'ı Ozan Akbaba hem oyunculuğu hem de özel hayatı ile takdir topluyor. Oğlunu ve eşini sosyal medya hesabından paylaşan Ozan Akbaba'nın eşinin güzelliği herkesi büyülüyor. İşte başta Eşkıya'nın İlyas'ı Ozan Akbaba olmak üzere ünlülerin eşleri ve sevgilileri.

Eşkıya'nın İlyas'ı Ozan Akbaba'nın eşi güzelliğiyle hayran bıraktı! EDHO'da İlyas Çakırbeyli karakterine hayat veen başarılı oyuncu, özel hayatıyla da dikkat çekiyor.

Oğlu ve eşi ile fotoğrafını takipçilerinin beğenisine sunan Ozan Akbaba'nın Instagram paylaşımlarına beğeni yağıyor.

Karın tadını çıkaran Akbaba ailesi keyifli anların fotoğraflarını da sosyal medya hesaplarından paylaşamayı ihmal etmedi.

Ozan Akbaba bu paylaşımı yaptı ve sonrasında eşi merak konusu oldu. İşte başta Ozan Akbaba olmak üzere ünlülerin eşleri ve sevgilileri.

ASLIHAN GÜNER VE EŞİ MERT KILIÇ