Engin Akyürek'in şoke eden fotoğrafı! Sefirin Kızı'nın Sancar'ı meğer daha önce...

Sefirin Kızı dizisinde Sancar karakterine hayat veren başarılı oyuncu Engin Akyürek'in yıllar öncesine ait fotoğrafını görenler şoke oldu. Yakışıklı oyuncuyla ilgili çıkan haberlerin ve iddiaların da ardı arkası kesilmiyor. Bu kez 2004 yılında "Yabancı Damat" isimli dizide rol alan Engin Akyürek'in o günlere ait fotoğrafları tartışma yarattı. Oyuncunun o günlerde çekilen fotoğraflarıyla yeni görüntüsü karşılaştırıldı ve Engin Akyürek'in "Kepçe Kulak Ameliyatı" yaptırdığı iddia edildi. İşte Sefirin Kızı'nın dik başlı Sancar'ı Engin Akyürek'in eski hali.

Seferin Kızı dizisi ile ekranlara geri dönen 38 yaşındaki Engin Akyürek'in 2004 yılına ait fotoğrafları tartışma konusu oldu. Oyuncunun o günlerde çekilen fotoğraflarıyla yeni görüntüsü karşılaştırıldı ve Engin Akyürek "Kepçe Kulak Ameliyatı" yaptırdığı iddia edildi. Söylentiye göre kulaklarını ameliyatla düzelttiren Engin Akyürek bugünkü görüntüsüne kavuştu.

12 Ekim 1981 yılında Ankara'da doğan Engin Akyürek, Terazi burcu, 38 yaşında… İlk olarak Yabancı Damat dizisinde izlediğimiz Engin Akyürek; daha sonra Karayılan, Bir Bulut Olsam, Fatmagül'ün Suçu Ne?, Kara Para Aşk ve Ölene Kadar dizilerinde yer aldı. İşte Engin Akyürek'in eski hali...

EMRAH

EMRAH

EMRAH

DİĞER GALERİLER