Vav TV İzle

Emir Benderlioğlu çekti Ceren Benderlioğlu paylaştı! EDHO'nun Ömür Façalı'sı plaj çekimiyle mankenlere taş çıkarttı

Emir Benderlioğlu çekti Ceren Benderlioğlu paylaştı! Atv'nin reyting rekortmeni dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da Ömür Façalı karakterine can veren ünlü oyuncu Ceren Benderlioğlu, sosyal medya hesabında yaptığı son paylaşımla kendine hayran bıraktı. Eşi Emir Benderlioğlu'nun kumsalda çektiği bir videosunu Instagram hesabında yayınlayan güzel oyuncu, adeta iltifat yağmuruna tutuldu. Benderlioğlu için 'Mankenlere taş çıkartır', 'Senden daha güzelini görmedim', 'Doğal güzellik' yorumları yapıldı. İşte Ceren Benderlioğlu'nun takipçilerini mest ettiği o paylaşımı...

Ceren Benderlioğlu, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde canlandırdığı Ömür Façalı karakteri ile geniş bir hayran kitlesine ulaştı.

Başarılı oyunculuk performansının yanı sıra güzelliğiyle de adından söz ettiren Benderlioğlu, sosyal medya hesabında yaptığı son paylaşımla yine kendine hayran bıraktı.

Ceren Benderlioğlu, 2010 yılında nikah masasına oturduğu eşi Emir Benderlioğlu'nun çektiği bir videosunu Instagram sayfasında takipçilerinin beğenisine sundu.

Güzel oyuncunun 'Aşk gözü' notunu düşerek eşini etiketlediği paylaşımı, kısa süre içinde çok sayıda sosyal medya kullanıcısı tarafından yoğun ilgi görerek gündem oldu.

Hayranları, paylaşıma yaptıkları yorumlarla Ceren Benderlioğlu'nu adeta iltifat yağmuruna tuttu.