Eliz Sakuçoğlu'dan tokat gibi yanıt: Zengin erkeğin gücü bana yetmez! Eliz Sakuçoğlu'nun spor videosu olay oldu

Eliz Sakuçoğlu Instagram'dan kendisine yorum yapan takipçisine tokat gibi yanıt verdi. 'Zengin erkeğin gücü bana yetmez' diyerek takipçisinin yorumuna yanıt veren Eliz Sakuçoğlu, bu sözlerinden sonra spor yapan bir videosunu Instagram'dan paylaştı. Verdiği yanıtla magazin gündemine bomba gibi düşen 35 yaşındaki Eliz Sakuçoğlu'nun spor yaparkenki videosu da olay oldu. İşte ünlülerin spor yaparkenki halleri...

Eliz Sakuçoğlu, sosyal medya paylaşımlarıyla gündemden düşmüyor. Eliz Sakuçoğlu'nun fiziğine önem verdiğini ve düzenli spor yaptığını bilmeyen kalmadı. Ancak geçtiğimiz günlerde spor yaparken paylaştığı bir video, takipçisinin verdiği bir cevapla yeniden gündeme geldi. İşte her açıklaması olay olan Sakuçoğlu'nun Instagram hesabından bir takipçisinin yaptığı yoruma verdiği cevap ve spor yaparkenki görüntüsü...

HABERİN VİDEOSU İÇİN TIKLAYIN

Sosyal medyayı aktif kullanan Eliz Sakuçoğlu'na bir takipçisi "Hep maddi durumu iyi kişileri seçiyorsun" şeklinde bir mesaj gönderdi.

"DAİMA KENDİ HESABIMI KENDİM ÖDEDİM"

Sakuçoğlu takipçisine şu yanıtı verdi: Parayla hiçbir zaman işim olmadı. Başkaları gibi kendime 'sponsor sevgili' aramadım. Daima hesabımı kendim ödedim. Çünkü ailemden bunu öğrendim.
Bana banka hesabı büyük olan erkeğin gücü yetmez. Ben yüreği büyük olan, cebinde tek kuruşu olmayan adamı başıma taç, canıma yoldaş ederim.

ÜNLÜLERİN SPOR YAPARKENKİ HALLERİ

GÜLBEN ERGEN

Pilates yaparken fotoğrafını paylaşan Gülben Ergen "Nazar etme ne olur çalış senin de olur" notu düşmeyi ihmal etmedi.

ÖZGE ÖZPİRİNÇCİ

Özge Özpirinçci spor yaparken çekilmiş fotoğrafını şu not ile paylaştı:

Melis Yengil: Bacaklarını yere paralel yap

Ben: İstersen ellerimi de bırakayım Meliscim ha? (Suratındaki o zavallı ifade! Oysa sadece nefes veriyorum)

DİĞER GALERİLER