Eda Taşpınar'ın ilk mesleğini duyanlar şaştı kaldı! Kusanların...

Moda ve kozmetik konusunda çalışmalarını sürdüren Eda Taşpınar bir yanda da sosyal medya paylaşımlarıyla adından sıklıkla söz ettiriyor. Eda Taşpınar, 2012 yılında kendi şirketini kurdu. Kendi adını taşıyan markası altında güneş yağları, atkuyruğu bitkisi şampuanı ve vücut şampuanı, doğal at kılı fırçası gibi kozmetik ürünleri Türkiye çapındaki kozmetik zincir ve eczanelerde piyasaya sürdü. Biz onu tüm bu çalışmaları ile biliyoruz ama Eda Taşpınar kariyerine başladığında bambaşka bir iş yapıyordu. Eda Taşpınar ilk mesleğini duyunca çok şaşıracaksınız. İşte başta Eda Taşpınar olmak üzere ünlülerin gerçek meslekleri.

Sosyetik güzel Eda Taşpınar'ın ilk mesleği duyanları hayli şoke ediyor. İşte başta Eda Taşpınar olmak üzere ünlülerin asıl meslekleri.

TOLGA SARITAŞ

Yakışıklı oyuncu Tolga Sarıtaş, liseyi bitirdikten sonra, annesi tarafından mobilyacıya çırak olarak verilince bir süre çıraklık yaptı. Sonrasında ise bir arkadaşının babasına yardım etmek için pazarcılık yaptı.

YILDIZ TİLBE

Şarkıcı Yıldız Tilbe, ünlü olmadan önce hayat kavgasının tam da içinde yer aldı. Yıldız Tilbe'nin yaptığı işler arasında tezgahtarlık, pazarlamacılık ve çocuk bakıcılığı bulunuyor.

KIVANÇ TATLITUĞ

Oyunculuktan önce yüreği basketbol için çarpan Kıvanç Tatlıtuğ, Fenerbahçe ve Beşiktaş'ta oynadı. Sakatlanıp spora veda edince hayatı bir anda değişti ve bugünün başarılı oyuncusu oldu.

NURSEL KÖSE

Nursel Köse yurt dışına okumak için gitti ve oyuncu olmak için bir meslek edinmesi gerektiğinden mimarlık okudu. Diplomasını aldıktan sonra özgürlüğüne kavuştuğunu söyledi.

DİĞER GALERİLER