Ebru Şallı'nın mayokinili paylaşımı büyük eleştiri konusu olmuştu! Bir yorum da Demet Şener'den geldi

Ebru Şallı, oğlu Pars Tan'ın lenfoma kanseri nedeni ile hayatını kaybetmesinin ardından eşi Uğur Akkuş ile moral tatiline çıktı. Geçtiğimiz nisan ayında 10 yaşındaki oğlu Pars'ı kaybeden Ebru Şallı, tatil pozlarıyla eleştirilerin odağında..."Milletin ne dediğini takmıyorum" diyen Ebru Şallı'nın son paylaşımına gelen yorumlar arasında arkadaşı Demet Şener de vardı. Şener, yaptığı paylaşımla Ebru Şallı'ya bu zor süreçte destek olduğu ve arkadaşının yanında olduğu mesajını verdi. Ebru Şallı ise hakkında yapılan çirkin eleştiriler hakkında yaptığı son açıklama ile dikkat çekti.

Ebru Şallı mayonikili fotoğrafları ile tepki çekti. Oğlunun ölümünün ardından eşi Uğur Akkuş ile tatile çıkan Ebru Şallı'dan fotoğraflar gelmeye başladı. Instagram'da 3 ay sonra ilk kez bir tatil fotoğrafları paylaşan Ebru Şallı'ya destek mesajları kadar çirkin yorumlar da yapıldı.

Oğlu Pars'ın ölümünün ardından paylaştığı ve görüntülendiği fotoğraflar ile sosyal medyada tepki çeken Ebru Şallı, geçtiğimiz günlerde kendisine gelen olumsuz eleştirilere, "Ayakta durmaya çalışıyorum. Aldığım ilaçlarla kafam gidip geliyor. Bu acı öyle zor ki. Tarif edilemez. Oğlum Beren ve eşim Uğur beni hayata bağlıyor. Her an Ponçiğim ile bağlantıdayım. Oğlum gerçek bir melekti. Hastanede biriktirdiği parayla iki omurilik felçlisi çocuğa akülü sandalye almıştı. Allah bana, onun annesi olmayı nasip etti. Şanslıyım ve şükrediyorum." şeklinde yanıt vermişti.

"ÇOCUĞUMUN YASINI TUTMA ŞEKLİMİN HESABINI KİMSEYE VERMEYECEĞİM"

Acılı anne, Instagram hesabının hikayeler bölümünden yaptığı paylaşımla yorumlara adeta ateş püskürdü. Ebru Şallı paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

"Şallı, Ne zavallı ve nefret içinde bir yazı. İçinin nefretini kusmuş. Neyi hazmedemedi bu kadıncağız. Nefretle bir yere gelemezsin zaten. O nefret yüzüne böyle yansır işte. Benim arkamda ordu var. Koskoca Türkiye Cumhuriyeti var. Sen neden bahsediyorsun? Çocuğumun yasını tutma şeklimin, hesabını kimseye vermeyeceğim. Sen kimsin? Ayrıca benim melek çocuğumu ve beni konuşma, yazma hakkın da yok. Senin de evladın var. Yarın ne olacağı belli olmaz Allahtan korkun olsun birazcık. İki reyting alıp ölen evladımla benle rant sağlamaya çalışmak ayıp desem o da az olur. Çok günah! Nedir bu düşmanlık? Ben her gün daha iyi olacağım. Çocuğumun istediğini yerine getireceğim. Senin değil! Allah'tan taş yüreğine sevgi, ve merhamet ve şifa diliyorum"

Demet Şener ise eleştirilerin odağındaki anne Ebru Şallı'nın mayokinili fotoğrafına kalp ve çiçek paylaşımında bulunarak, arkadaşının yanında olduğunu belirten bir hamle de bulundu.

DİĞER GALERİLER