Diriliş Osman'ın yeni oyuncusu Burak Özçivit'in babasını görenler şoke oldu! İşte Burak Özçivit'in babası

Diirliş Osman'ın yeni oyuncusu ve oyuncu yeteneği ve yakışıklı olması ile dikkatleri her zaman üzerine çeken Burak Özçivit'in babasını görenler gözlerine inanamadı. Burak Özçivit'in babası birçok kişi tarafından merak ediliyordu. babası Bülent Özçivit ile benzerliği dikkatlerden kaçmadı. İşte Burak Özçivit ve diğer ünlülerin babaları... Burak Özçivit: Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğrafçılık bölümünde okudu. Aslen Gazianteplidir. Kazım İşmen Lisesi'nden mezundur (2001). 2003 yılı Best Model of Turkey yarışmasında gelecek vadeden seçilmiştir. Yarışmadan sonra Uğurkan Erez Ajans ile çalışmaya başlamıştır. Şu anda ise mankenliği bırakmıştır.

Can Yaman, son dönemin en popüler oyuncuların biri. Genç yıldız her hareketiyle çok konuşuluyor.

Özellikel rol arkadaşı Demet Özdemir ile adı aşk dedikodularına karışan ancak her seferinde inkar eden Can Yaman, değişimi ile de çok şaşırtmıştı.

ANNESİ Mİ KARDEŞİ Mİ?

Can Yaman'ın annesi ile paylaştığı bir video çok konuşulmuştu. Sebebi ise Can Yaman'ın annesinin, Can Yaman'ın kardeşi gibi görünmesiydi. Can Yaman'ın babasının da gençlik konusunda annesinden aşağı kalır bir yanı yok.

İŞTE CAN YAMAN'IN BABASI

DİĞER GALERİLER