Bugünkü
Takvim

Diriliş Ertuğrul'dan sonra Kuruluş Osman'a bomba gibi dönen Aygül Hatun! Buse Arslan Akdeniz'in eşi bakın kim!

Diriliş Ertuğrul'un ardından Kuruluş Osman'da obaya dönüşü ile dikkat çeken Osman Bey'in yeni Alp'i Aygül Hatun, kılıç kullanmadaki maharetiyle övgü alıyor. Buse Arslan Akdeniz, Kuruluş Osman'ın dikkat çeken oyuncu kadrosu arasında Aygül Hatun karakterine hayat verirken, diziseverler tarafından özel hayatı da merak ediliyor. İlk sezonun sonunda çaresiz bir halde kalan Aygül Hatun, ikinci sezonda yıkılmaz bir savaşçı olarak izleyici karşısına çıktı. Güzel oyuncunun sosyal medya hesabını inceleyen hayranları, Buse Arslan Akdeniz ve eşinin mutluluğunu beğeni yağmuruna tutuyor.

Yapımını Bozdağ Film'in gerçekleştirdiği, atv ekranındaki ikinci sezonda da seyirciden büyük ilgi gören ve reytinglerin zirvesinden inmeyen Kuruluş Osman'da Aygül Hatun'un obaya dönüşü ve yaşadığı büyük değişim heyecan yarattı.

İlk sezonun sonunda çaresiz bir halde kalan Aygül Hatun, ikinci sezonda yıkılmaz bir savaşçı olarak dönüş yaptı. Buse Arslan Akdeniz'in canlandırdığı Aygül Hatun, Selcan Hatun'la birlikte obaya dönerken Bizans askerlerinin saldırısına uğramalarına rağmen kendini korumasını bildi.

Kılıç çekme sahneleriyle dikkat çeken güzel oyuncu Buse Arslan Akdeniz'in eşi merak konusu oldu.

İşte Kuruluş Osman'ın Aygül Hatun'u Buse Arslan Akdeniz başta olmak üzere ünlülerin eşleri ve sevgilileri...

FARAH ZEYNEP ABDULLAH VE CENAN ADIGÜZEL

Ortalığı karıştıracak iddia; "Farah Zeynep Abdullah Bahar Şahin'in sevgilisi Cenan Adıgüzel'i çaldı!" Magazin dünyası bu iddia ile çalkalanıyor! Masumlar Apartmanı'nın İnci'si Farah Zeynep Abdullah ile Çok Güzel Hareketler Bunlar 2'nin oyuncularından Cenan Adıgüzel'in sevgili olduğu iddia edildi.

Zalim İstanbul dizisi ile yıldızı iyice parlayan oyuncu Bahar Şahin'in bir küsüp bir barıştığı sevgilisi Cenan Adıgüzel ile yollarını ayırdı. Bahar Şahin'den ayrılan Cenan Adıgüzel'in güzel oyuncu Farah Zeynep Abdullah ile yeni bir aşka yelken açtığı iddiası gündeme bomba gibi düştü.

DİĞER GALERİLER