Diriliş Ertuğrul oyuncusu Engin Altan Düzyatan'ın baldızı da estetik güzeliymiş! Ortaya çıkan fotoğraflar şoke etti

Engin Altan Düzyatan Diriliş Ertuğrul dizisinin ardından özel hayatıyla magazin dünyasının yakından takip ettiği isim oldu. Eşi Neslişah Alkoçlar'la dikkat çeken bir evlilik yaşayan Engin Altan Düzyatan'ın baldızı Aslışah Alkoçlar'ın ortaya çıkan fotoğrafları şoke etti! Geçtiğimiz günlerde bikini sezonunu açan Engin Altan Düzyatan'ın baldızı Aslışah Alkoçlar, evinin çatısında güneşlenirken verdiği pozlarla adından söz ettirmişti. Aslışah bu kez de eski haliyle magazin gündemine bomba gibi düştü. Diriliş Ertuğrul'un Ertuğrul Gazi'si Engin Altan Düzyatan'ın baldızı da meğer estetik güzeliymiş! İşte ünlülerin belkide hiç görmediğiniz değişimleri...

Diriliş Ertuğrul dizisindeki başarılı oyunculuğunun ardından magazin gündeminden düşmeyen Engin Altan Düzyatan, özel hayatıyla da en çok merak edilen isimler arasında yer aldı. Eşi Neslişah Alkoçlar ile mutlu bir evlilik sürdüren Engin Altan Düzyatan'ın baldızı Aslışah Alkoçlar 'ın ortaya çıkan fotoğrafları herkesi şoke etti.

Geçtiğimiz günlerde evinin çatısına çıkarak yazı getiren Aslışah Alkoçlar, bikini sezonunu açmış ve Instagram hesabından yaptığı paylaşımlarla dikkat çekmişti.

Daha önce birden fazla kişi ile adı aşk dedikodularına karışan 27 yaşındaki Aslışah Alkoçlar, güzelliği ve fit görünümü ile sosyal medya kullanıcılarının yakından takip ettiği ünlü isimlerden.

Engin Altan Düzyatan'ın baldızının eski fotoğrafları sosyal medya gündemine bomba gibi düştü. Karantina günlerinin popüler ismi olan Aslışah Alkoçlar'ın estetiksiz halini görenler şoke oldu. İşte ünlülerin yıllar içerisindeki şoke eden değişimleri...

Başak Dizer

DİĞER GALERİLER