Vav TV İzle

Demet Özdemir'i görenler bir türlü benzetemediler! Abla Derya ve abi Volkan'ın birbiriyle hiç alakası yok

Son dönemde gerek aşk hayatı gerekse yer aldığı projelerle konuşuluyor Demet Özdemir. Yakın arkaşı Yağmur Tanrısevsin'in eski sevgilisi Oğuzhan Koç'la aşk yaşadığı ortaya çıkan Demet Özdemir 'Yeni yılın ilk aşk bombası yazarsınız artık' sözleriyle kendini manşetini de atmıştı. Şu sıralar Doğduğun Ev Kaderindir adlı dizide,Engin Öztürk'le başrolü paylaşan 28 yaşındaki oyuncu, Instagram'daki paylaşımlarıyla da tüm dikkatleri üzerine topluyor. Sık sık paylaşım yapan Demet Özdemir bu kez ağabeyi ve ablasıyla paylaşım yaptı. Ancak gelin görün kü kardeşleri kimse bir türlü birbirine benzetemedi. Hal böyle olunca Demet Özdemir'in fotoğrafına yorum yapan yapana. Bakalım siz benzetebilecek misiniz. İşte başta Demet Özdemir olmak üzere ünlülerin kardeşleri.

28 yaşındaki Demet Özdemir'in son yılların adından en çok söz ettiren isimlerinden biri. Son olarak Doğduğun Ev Kaderindir adlı dizide Zeynep karakterine hayat veren Demet Özdemir sosyal medya paylaşımlarıyla da magazin gündeminde kendine yer edinmeyi ihmal etmiyor.

Demet Özdemir gün kardeşleri Derya ve Volkan'la paylaşım yapınca olanlar oldu. Kardeşleri birbirilerine benzetemeyen sosyal medya kullanıcıları yorumlara üşüştü. İşte başta Demet Özdemir olmak üzere ünlülerin kardeşleri.

ÖZGE YAĞIZ VE KARDEŞİ EZGİ