Bugünkü
Takvim

Demet Özdemir sevgilisiyle ilgili ilk kez konuştu! Yasak aşk iddiasıyla gündeme gelen Demet Özdemir bakın ne dedi...

Demet Özdemir sevgilisiyle ilgili ilk kez konuştu! Yasak aşk iddiasıyla gündeme gelen Demet Özdemir, sevgilisi Oğuzhan Koç ile ilişkisini soran muhabirlere ayaküstü yanıt verdi. 2021'in ilk aşk bombası olarak magazin gündeminde yer alan Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç'un aşkının daha önceden başladığı yönündeki iddialar kısa süre içerisinde hızla yayılırken, set çıkışı evine girerken görüntülenen Demet Özdemir, iddialar hakkında bakın neler söyledi.

Demet Özdemir sevgilisiyle ilgili ilk kez konuştu! Yasak aşk iddiasıyla gündeme gelen Demet Özdemir bakın ne dedi...Yeni yılın ilk günlerinde ortaya çıkan aşklarını artık gizlemeyen Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç magazin gündeminden düşmüyor.

Ünlü oyuncu Demet Özdemir, geçtiğimiz günlerde set çıkışı evine girerken objektiflere takıldı. Özdemir, Oğuzhan Koç ile olan ilişkisi hakkında konuştu. İşte Oğuzhan Koç'la yasak aşk yaşadığı iddia edilen Demet Özdemir'in açıklaması...

Hayranlarının çok şaşırdığı yeni ilişkisi hakkında açıklamalarda bulunan Özdemir, 'Çok yeni bir şey. O yüzden onlara da çok hak veriyorum' dedi.

Zeynep Koçak ve Yağmur Tanrısevsin'den gelen tepkiler sorulunca 'Onlarla ilgim ilişkim yok' yanıtı veren Özdemir, konuyu kapatmak için 'Cevap vermeyeyim bunlara' dedi.

Özdemir, 'İlla yakın zamanda el ele görürsünüz' sözlerinin ardından muhabirlere teşekkür edip evine girdi. Şimdilerde Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde hayat verdiği Zeynep karakteriyle adından söz ettiren Demet Özdemir'in aşk defteri hayli kabarık. İşte başta Demet Özdemir olmak üzere ünlülerin eski sevgilileri ve eşleri.

Copyright © 2021 Tüm hakları saklıdır. TURKUVAZ HABERLEŞME VE YAYINCILIK ANONİM ŞİRKETİ