Bugünkü
Takvim

Defne Samyeli'nin kızı Derin Talu'nun mini etekli pozu topa tutuldu: 17 yaşındasın biraz doğal olsan!

Eski spikerler, sunucu, oyuncu, şarkıcı 47 yaşındaki Defne Samyeli, yavaş yavaş tahtını kızlarına bırakıyor. Son dönemlerde bir gece kulübünden sahne alan Defne Samyeli'nin, Eren Talu ile evliliğinden olan kızları 23 yaşındaki Deren Talu ve 17 yaşındaki Derin Talu son dönemin en çok konuşulan iki ismi olarak göze çarpıyor. Özellikle henüz 17 yaşında olan Derin Talu'nun ağır makyajlı ve dekolteli pozları sıklıkla sosyal medya kullanıcılarından tepki görüyor. Onlardan birini daha geçtiğimiz günlerde paylaştı Derin Talu. Pozlarıyla adından söz ettiren Talu'nun son fotoğrafı çok cüretkar bulunduğu için tepki çekti.

Güzelliği ile genç kızlara taş çıkartan 48 yaşındaki Defne Samyeli'nin Mimar Eren Talu ile evliliğinden olan kızlarından 17 yaşındaki Derin Talu, 242 bin takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından mini etekli ve göğüs dekolteli bluzuyla verdiği pozunu yayınladı.

Daha önce de verdiği yaşından büyük pozlarla eleştiri oklarının hedefi olan Derin Talu yine eleştirilerin hedefi oldu.

Son zamanlarda cüretkar pozlarını paylaşan ve yaptığı makyajdan dolayı 17 yaşından daha büyük göründüğü söylenen Talu'nun son pozuna da yorum yağdı.

İŞTE O FOTOĞRAF

Fotoğrafı beğenenlerin yanı sıra "Biraz doğal ol" ve "Ailesi bu pozlara nasıl bir şey demiyor?" yorumu yapıldı.

Öte yandan Derin Talu'nun poz verirken gülmemesi de takipçilerinin dikkatinden kaçmadı.